Gdzie dać dziecko do przedszkola w Szczecinie

PRZEDSZKOLANDIA – przedszkole niepubliczne

Każdego roku przed rodzicami dzieci, które mają rozpocząć swoją edukację w przedszkolu stoi dosyć trudny wybór. Rodzice zastanawiają się które przedszkole wybrać dla swojej pociechy, zwracają uwagę na zajęcia dodatkowe, usytuowanie przedszkola jak i na pracującą kadrę nauczycielską. W Szczecinie jest duży wybór przedszkoli, funkcjonuje tutaj 58 przedszkoli publicznych, 62 przedszkola niepubliczne, 43 oddziały przedszkolne działające w szkołach podstawowych oraz liczne punkty przedszkolne.

Czy warto posłać malucha do przedszkola?

Warto, ponieważ przedszkole zapewnia dzieciom optymalne warunki stymulujące ich rozwój, zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, budowanie  prawidłowych stosunków społecznych i postaw moralnych. Zajęcia w naszym przedszkolu są tak zorganizowane, by rozwijać kreatywność dziecka zarówno w działaniu jak i myśleniu. Dzięki zróżnicowanym zajęciom dzieci uczą się działać w grupie, mają możliwość realizacji swoich pomysłów i zdobycia nowych umiejętności.

W naszym przedszkolu prowadzimy wiele ciekawych zajęć, między innymi takich jak:

nauka języka angielskiego (codziennie),
zajęcia plastyczne,
zajęcia teatralne,
zajęcia ruchowe,
rytmika.

Dla podopiecznych naszego przedszkola organizujemy dodatkowe atrakcje w postaci zabaw i imprez integracyjnych takich jak pikniki, bale i występy okolicznościowe. Jeździmy z dziećmi na wycieczki. Organizujemy ciekawe zajęcia praktyczne, np. wspólnie przygotowujemy sałatki czy smaczne kanapeczki. Bierzemy udział w konkursach i przeglądach muzycznych i plastycznych. Aktywnie popieramy różne akcje charytatywne, czym uwrażliwiamy dzieci na potrzeby innych.

Co jeszcze oferuje nasze przedszkole? W ramach codziennych zajęć dzieci w sposób bezstresowy uczą się zasad kindersztuby i podstawowych pojęć matematycznych (zgodnie z podstawą programową). Nasza wykwalifikowana kadra prowadzi ciekawe zajęcia, by jak najlepiej wspomóc rozwój i edukację młodych ludzi. Zapewniamy dzieciom dużo wyśmienitej zabawy oraz nauki w przyjaznych  i bezpiecznych warunkach. Możemy też pochwalić się, iż jesteśmy jedynym przedszkolem z imponującą  konstrukcją do zabaw tzw. “małpim gajem”.

Przedszkolandia zaprasza rodziców do zapisów swoich pociech w przedziale wiekowym od 2 do 5 lat. Zapewniamy dzieciom opiekę w dogodnych godzinach dla rodziców pracujących, czyli od 7.00 do17.00. Rezerwacji miejsca w przedszkolu można dokonać osobiście (ul.Wszystkich Świętych 39)
lub telefonicznie pod nr  517 025 235. Świadczymy również opiekę w okresie wakacji. Zapraszamy do zapisów.

4 comments on “Gdzie dać dziecko do przedszkola w Szczecinie

1. Pilnie poszukuję przedszkola z opieką przez cały rok, również w wakacje. Niestety mam taką pracę, która uniemożliwia mi dzienną opiekę nad synkiem. Na rodzinę również nie mogę liczyć, a opiekunka to zbyt duży wydatek. Dlatego zależy mi na przedszkolu w Szczecinie, które może zapewnić opiekę mojemu dziecku również w wakacje. Co polecacie?

2. Czy to przedszkole świadczy też usługi w wakacje? Jeśli nie, to może znacie jakieś przedszkole, gdzie w okresie wakacyjnym można oddać dziecko pod opiekę? Niestety pracujemy i nie mamy z mężem szans na urlop przed wrześniem.

3. Szukam fajnego przedszkola dla mojego trzyletniego synka. Nie chcę oddawać go do publicznego przedszkola, dlatego rozglądam się za jakimś prywatnym punktem przedszkolnym. Możecie coś polecić? Co sądzicie o Przedszkolandii?

4. Pilnie potrzebne opinie na temat prywatnych przedszkoli w Szczecinie. Nie udało mi sie zapisać córki do publicznego, a zależy mi na tym żeby chodziła do przedszkola i przebywała z dziećmi. Co polecicie? Prosze o informacje, będę bardzo wdzieczna.