Gdzie trenować Judo w Szczecinie – UKS Kokodan

Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin zaprasza dzieci i młodzież na treningi judo! Zajęcia odbywają się w czterech grupach wiekowych:

– FUNNY JUDO ( FJ1 ) – dzieci do lat 6
– FUNNY JUDO ( FJ2 ) – dzieci 6-8 lat
– MEDIUM JUDO ( MJ ) – dzieci 8-12 lat
– ACTIVE JUDO ( AJ ) – zawodniczki i zawodnicy powyżej 12 lat

Dla najmłodszych zawodniczek i zawodników, którzy stawiają pierwsze kroki na macie treningi nastawione są przede wszystkim na ćwiczenia ogólnorozwojowe, gimnastyczne oraz na umiejętność bezpiecznego upadania na matę. W późniejszym czasie dzieci poznają pierwsze techniki, historię i zasady judo. Zajęcia prowadzi trener Witold Fijałkowski.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki:

FJ1 – godzina 17:00-17:40
FJ2 – godzina 17:45-18:30

Koszt zajęć:

– 1 dziecko – 50 zł/miesiąc
– rodzeństwo (2 dzieci) – 90 zł/miesiąc
– rodzeństwo (3 lub więcej dzieci) – 120 zł/miesiąc

Grupy Medium i Active przeznaczone są dla starszych zawodników, którzy trenują co najmniej rok. Treningi kładą duży nacisk na technikę, umiejętności gimnastyczne oraz rywalizację sportową na turniejach judo w Polsce i za granicą. Zajęcia prowadzi trener Paweł Olszewski.
Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki:
MJ – godzina 17.15-18.15
AJ – godzina 18.15-20.00

Koszt zajęć:

– 1 dziecko – 65 zł/miesiąc
– rodzeństwo (2 dzieci) – 100 zł/miesiąc
– rodzeństwo (3 lub więcej dzieci – 120 zł/miesiąc

Nabór prowadzimy cały rok!!!

Wszystkie zajęcia odbywają się w “małej” sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 20, przy ul. Brodnickiej 10.
Więcej informacji o naszym klubie można uzyskać na naszym profilu na facebooku:
Wszystkie informacje odnośnie zapisów i treningów można uzyskać u trenerów:
Witold Fijałkowski – 605 44 90 55, wfijalkowski@judo.szczecin.pl
Paweł Olszewski – 600 46 46 98, olszewski@judo.szczecin.pl

O klubie

UKS Kodokan Szczecin powstał w 2001 roku i niemal od początku swojej działalności z sukcesami reprezentuje Szczecin na matach w Polsce i za granicą, we wszystkich kategoriach wiekowych. W klubie trenuje obecnie około 90 zawodniczek i zawodników, z których najmłodszy ma 4 lata i najstarszy 39. Naszą codzienną działalność uzupełniają coroczne zgrupowania latem, zajęcia w czasie ferii zimowych oraz starty w zawodach – w 2014 roku braliśmy udział w 20 turniejach.

2 comments on “Gdzie trenować Judo w Szczecinie – UKS Kokodan

1. Chciałabym zapisać 6-letniego synka na judo. On od czasu do czasu lubi się bić, więc jeśli chce się wykazać, niech robi to zawodowo i rozmyślnie. Czy możecie śmiało polecić tę szkołę judo w Szczecinie, czy polecacie jakąś inną?

2. Szukam jakiegoś ciekawego zajęcia dla mojego syna. Jest wysportowany, zwinny, lubi się też niestety bić, dlatego wolałbym żeby wykorzystał to w odpowiedni sposób. Czy judo to dobre rozwiązanie? Chłopak ma 9 lat, nie chcę żeby mu głupoty do głowy przychodziły