Rocker Club

W podziemiach zabytkowej kamienicy, przy ulicy Partyzantów mieści się jeden z najstarszych i najczęściej odwiedzanych szczecińskich klubów. Rocker Club powstał w 1996 roku i do tej pory cieszy niesłabnącą popularnością wśród miłośników imprez.

Atutem klubu są nie tylko liczne wydarzenia, które w nim się odbywają, ale także specyficzna atmosfera, którą podkreśla oryginalny wystrój lokalu, utrzymany w charakterze nowojorskiego klubu muzycznego. Na ceglanych ścianach wiszą instrumenty muzyczne, płyty winylowe, neony oraz zdjęcia, na których udokumentowana jest bogata historia Rockera, stali bywalcy oraz liczne gwiazdy polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej, które odwiedziły to miejsce.

W Rockerze można nie tylko pobawić się przy dobrej muzyce, ale także skosztować wielu potraw kuchni europejskiej, napić się piwa lub spróbować oryginalnych drinków serwowanych przez barmanów.

One comment on “Rocker Club

  1. Moj kolega dostal za nic od ochroniarzy w twarz, spedzil ponad 4 godziny w szpitalu, ja sie pytam co tam za pie…szona patolka pracuje na ochronie, lokal to parodia. Moja noga juz tam nigdy nie stanie. Odradzam Rockera !!!!! to jakas parodia a nie lokal, bramkarze to dno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *