Gabinety kosmetyczne, salony piękności w Szczecinie

Skóra w każdym wieku potrzebuje właściwej pielęgnacji, dlatego z upływem czasu zabiegi kosmetyczne wykonywane w zaciszu domowym nie wystarczają, by zachować jej piękny i młody  wygląd. Salony kosmetyczne łączą innowacyjne metody pielęgnacji ciała i twarzy ze sprawdzonymi przez lata  tradycyjnymi zabiegami kosmetycznymi. Gabinety są na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi, dzięki czemu gwarantują wymagającym Klientom pełną satysfakcję z wykonywanych zabiegów. Salony kosmetyczne troszczą się o wysoką jakość świadczonych usług, dlatego zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są z użyciem preparatów wyłącznie renomowanych firm kosmetycznych i dermatologicznych., między innymi takich jak: Thalgo, Mediderma, Gehwol, Allessandro, Selvert Thermal i Bioline.

Gabinety kosmetyczne oferują szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetycznych i relaksacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, a wszystko po to, by w miłej atmosferze gabinetu poczuć się wyjątkowo pięknie, by powrócić do spraw codziennych w pełni  odprężonym, zrelaksowanym i w świetnej formie. Oto kilka przykładowych zabiegów jakim można się poddać w salonie kosmetycznym.

1.Zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych.
Zabieg ten kosmetyczka wykonuje za pomocą elektrolizy, która skutecznie usuwa siateczkę rozszerzonych naczynek krwionośnych. Na czym to polega? Pod naskórek wprowadza się  specjalną igłę, która wysyła bardzo krótkie impulsy elektryczne. Po zabiegu mogą pojawić się małe strupki (absolutnie nie wolno ich usuwać, ponieważ mogą pozostać blizny). Skóra, dzięki właściwościom regeneracji – szybko goi się sama. Minusem jest to, że istnieje możliwość pojawienia się nowych, pękających naczynek krwionośnych i zabieg ten będzie trzeba co jakiś czas powtarzać.
2. Wygładzanie zmarszczek.
Zabieg wykonywany jest specjalnym aparatem i polega na wprowadzeniu pod naskórek igły, przez którą wysyłane są impulsy elektryczne. Impulsy stymulują tkankę do produkcji lipidów i białka – w efekcie czego zmarszczki stają się płytsze.
3. Jonoforeza.
Zabieg ten polecany jest dla bardzo wysuszonej skóry. Polega on na wprowadzeniu do głębszych warstw skóry substancji aktywnych za pomocą prądu. Dzięki temu skóra zostaje nawilżona i odżywiona. Jonoforezie towarzyszy lekkie mrowienie, ponieważ do zabiegu leczniczego używane jest natężenie 0,5-3 mA (dla porównania natężenie prądu wykorzystywane w zabiegach kosmetycznych wynosi 0,1-1 mA). Dla Klientek, których skóra nie jest mocno wysuszona, kosmetyczki proponują nawilżenie skóry maseczkami zawierającymi np. aloes, kolagen i algi.
4. Ujędrniający mini lift.
Zabieg zalecany dla osób chcących wygładzić skórę i usunąć rozstępy. Kosmetyczka na określone części ciała (np. brzuch, uda czy biust) nakłada preparat z aloesem, który pobudza krążenie krwi oraz poprawia przemianę materii.  Podczas zabiegu odczuwa się wyraźnie ciepło i pulsowanie krwi. Po zakończeniu zabiegu, ciało smaruje się olejkiem aloesowym z witaminą E.
5. Wygładzania skóry szyi i dekoltu.
Pierwszym krokiem w tym zabiegu jest oczyszczenie skóry i złuszczenie naskórka. W tym celu kosmetyczka nanosi na skórę ekstrakt z placenty (jest to wyciąg z łożysk zwierzęcych). Ekstrakt ten  ma niezwykłe właściwości odmładzania komórek i pobudzania nowych do wzrostu. Następnie kosmetyczka nakłada maseczkę z kolagenu (nasączonego specjalnym płynem). Kuracja kolagenowa przyniesie najlepsze efekty, jeżeli Klientka podda się serii zabiegów (liczba  zabiegów uzależniona jest od wielkości i głębokości zmarszczek).

Polecany salon kosmetyczny w Szczecinie

L’amour Institute

Ul. Łokietka 7 ; Szczecin
zabiegi@lamourinstitute.pl

4 comments on “Gabinety kosmetyczne, salony piękności w Szczecinie

1. Hej! Powiedzcie mi, gdzie w Szczecinie znajdę dobrą kosmetyczkę, która zajmuje się laserowym usuwaniem drobnych włosków na ciele? Chodzi mi zarówno o dobrze wyposażony gabinet jak i kompetentną osobę, której mogę w pełni zaufać. Jeśli macie jakieś propozycje, proszę o informacje.

2. Gdzie najtaniej w Szczecinie zrobię botox? Kuzynka zrobiła sobie w Katowicach i płaciła około 400 złotych. Specjalnie przyjechała z Anglii bo stwierdziła że w Polsce się bardziej opłaca. Chciałabym trochę zminimalizować sobie zmarszczki po bokach ust, a słyszałam że najlepiej botoxem.

3. Prawie się zakrztusiłem kawą jak przeczytałem, że szukacie najtańszej usługi związanej z czymś najdroższym każdemu – z wyglądem. Jak można wybierać najtańszą zabieg ? Nie interesuje was efekt ? Chyba, że ktoś wybiera nie dla siebie tylko dla teściowej przykładowo.
    Ogarnijcie się dziewczyny !