Profesjonalne strzyżenie i pielęgnacja żywopłotów

Dbanie o ogród to przyjemna i nie trudna sprawa. Trzeba mieć tylko czas, chęci i odrobinę wyobraźni. Piękny ogród wymaga pielęgnacji regularnie oraz odpowiednich do tego narzędzi. Zadbany ogród bardzo często kojarzy się także z wyhodowanymi tam żywopłotami. Odpowiednio zaprojektowany i strzyżony żywopłot to duma nie jednego właściciela nieruchomości. Niektórzy dbają o niego sami, a inni nie mają do tego czasu lub po prostu z założenia takie sprawy powierzają profesjonalistom.

Nasza firma wychodzi właśnie na przeciw tym drugim. Zajmujemy się zawodowo dbaniem o to żeby żywopłot wyglądał jak żywopłot i zawsze sprawiał przyjemność swoim widokiem. Pielęgnujemy żywopłoty także z takich krzewów jak thuje czy bukszpan. Wiemy także jak i kiedy stosować odpowiednie nawozy żeby żywopłot był naj najgęstszy i wyglądał jak najzdrowiej. Jeśli chcesz żeby Twój żywopłot swoim wyglądem zawstydzał sąsiadó to zleć nam opiekę nad nim. Zajmiemy się strzyżeniem, pielęgnacją i odpowiednim formowaniem drzewek w piękny żywopłot.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienie z naszymi specjalistami na wizytę w Państwa ogrodzie.

Inne zapytania:

Szukam dobrego ogrodnika od strzyżenia żywopłotów w Szczecinie.
Potrzebny pilnie fachowiec od pielęgnacji żywopłotu z tui
Jaką firmę od przycinania żywopłotu polecacie ze Szczecina
Kto fachowo i profesjonalnie zajmie się moim żywopłotem wiosną i jesienią.

3 comments on “Profesjonalne strzyżenie i pielęgnacja żywopłotów

1. Przyznaję, że przez ostatnie lata bardzo zaniedbałam tuje w ogrodzie i w niekontrolowany sposób osiągnęły one prawie 4 metry wysokości. Czy jest możliwość, żeby skrócić je do około półtora metra i zapewnić im ładny wygląd? Czy takie wyrośnięte i nieregulowane przez lata drzewa już nie mają na to szans?

2. Mam w ogrodzie duży krzak bukszpanu, trochę zaniedbany, ale dość okazały. Czy można go jakoś ładnie uformować, np. w kulę? Ile kosztowałaby taka usługa?

3. Mam problem z tujami w ogrodzie. Po dwóch latach od posadzenia zaczynają mi strasznie żółknąć. Boję się że wysychają. Podlewam je i nawożę regularnie, więc staram się o nie dbać. Czy to może jakiś szkodnik i powinienem zastosować jakieś bardziej drastyczne metody walki? Szkoda mi tych krzaczków, bo z niewielkich sadzonek zrobiły się już dorodne krzewy.