Rolety, plisy, żaluzje – Osłony okienne do domu i biura

Osłony okienne do Twojego domu i biura

www.roletko.pl
tel. + 48 504 385 208
Zadzwoń po ofertę i umów się na pomiar

Okno to bardzo ważny element aranżacji każdego wnętrza. Spełnia ono przede wszystkim funkcję praktyczną, będąc łącznikiem pomiędzy światem zewnętrznym a wewnętrznym. Zapewnia dostęp do światła słonecznego. Należy jednak pamiętać również i o tym, że wymaga odpowiedniej oprawy – takiej, która będzie z jednej strony odznaczać się wysokimi walorami użytkowymi, a z drugiej zapewni odpowiednie wrażenia wizualne pozostające w zgodzie ze stylistyką pomieszczenia.

Duży wybór na miarę potrzeb

Mając na uwadze bardzo zróżnicowane potrzeby i oczekiwania w tym zakresie, pragniemy Państwu zaoferować bardzo szeroki wybór osłon okiennych dostępnych w rozmaitych wariantach. U nas znajdziecie Państwo wysokiej klasy rolety, plisy oraz żaluzje, które odpowiadają kryteriom stawianym nawet przez najbardziej wymagających klientów. Nasz asortyment to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w prywatnych mieszkaniach i posesjach, jak i w biurach. Dysponujemy modelami w standardowych rozmiarach, niemniej jednak na Państwa życzenie wykonamy także wybrane osłony na wymiar.

Idealne osłony w szerokiej gamie modeli

Na naszą ofertę składają się osłony okienne wykonane z wysokogatunkowych, wytrzymałych materiałów o zróżnicowanym stopniu przepuszczalności światła, co ułatwia dopasowanie ich do konkretnych potrzeb i charakteru wnętrza. Bogata paleta kolorów i interesujące wzornictwo idealnie komponują się z aranżacjami utrzymanymi w dowolnym stylu – minimalistycznym, klasycznym, rustykalnym etc.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami – u nas na pewno znajdziecie Państwo odpowiednią osłonę na okno!

9 comments on “Rolety, plisy, żaluzje – Osłony okienne do domu i biura

1. Szukam gdzie w Szczecinie można zamówić na wymiar i kupić z montażem żaluzje do okien w salonie , kuchni i sypialni. Zastanawiam się też co zawiesić na oknach w łazience i pokoju dziecięcym, ale to chce zrobić w troche późniejszym czasie. jaką firmę znacie i polecacie od rolet żauzjii albo żeby miała najmodniejsze zawsze na czasie plisy

2. Czy rolety można montować w każdym rodzaju okien? Mam plastikowe okna, gdzie nie mam możliwości wkręcenia śrub czy wbicia gwoździ, a przecież trzeba jakoś je zamocować. Na klej? A jeśli chcę zdjąć rolety? Wytłumaczcie mi jak to działa, bo nie chciałabym uszkodzić okna.

3. Mam okna o dość nietypowych wymiarach i nigdzie nie mogę kupić rolet o szerokości metra i długości 2 metrów. Czy jest możliwość zrobienia takich na zamówienie? Nie chce mi się już szukać w sklepach, a potrzebuję aż 3 sztuki…

4. Czy można zamówić rolety z konkretnym wzorem? Nawet jeśli w grę wchodzi drukowanie go na zamówienie? To dla mnie bardzo istotne, bo potrzebuję mieć konkretny deseń na roletach. Żadne zamienniki nie wchodzą w grę.

5. Z jakiego materiału wykonane są rolety? Czy jest to 100% syntetyk, czy można zamówić takie zrobione z materiału przypominającego płótno żeglarskie? Chcę mieć w domu coś oryginalnego, a nie chińszczyznę z supermarketu. W Castoramie można dostać byle co, a ja chcę mieć coś lepszego 🙂

6. Czy rolety umożliwiające całkowite zaciemnienie pokoju są dużo droższe od tradycyjnych. Chodzi mi o jasny kolor, ale przy okazji jak najmniejszą przenikliwość światła. Nie znalazłem takich w castoramie, a chciałbym móc zaciemnić pomieszczenie żeby przekształcić je np. na salę kinową. Gdzie dostanę takie rolety?

7. Potrzebuję klasyczne żaluzje – takie aluminiowe, zwykłe, jakie znamy z biur i przychodni 20-30 lat temu. Czy w ogóle są jeszcze dostępne, czy produkcja poszła w bardziej wymyślne wzornictwo? Potrzebuję ich do wystroju sklepu, stąd taki nietypowy pomysł. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

8. Potrzebuję rolet o identycznym deseniu co kanapa i fotele. Czy można zamówić taką tkaninę do rolet, czy ewentualnie wchodzi w grę nadrukowanie odpowiedniego wzoru? Zależy mi bardzo na czasie. Pozdrawiam!

9. Jak prać rolety okienne? To jest dość specyficzna tkanina, dość sztywna i nie nadająca się do prania tradycyjnego. Niestety już trochę rolety się zakurzyły i nie wyglądają zbyt ciekawie. Może jest jakiś skuteczny sposób na ich wyczyszczenie?