Tanie ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NW

Każdy właściciel pojazdu zarejestrowanego w Polsce ma obowiązek podstawowego ubezpieczenia go od odpowiedzialności cywilnej. To znaczy, że jeśli ktoś spowoduje jakikolwiek wypadek, w którym wyrządzona zostanie szkoda na innym pojeździe to ubezpieczenie OC pokryje koszty związane z naprawą lub odkupieniem auta doznającego szkody. Dlatego tak ważne jest żeby każde auto było ubezpieczone i żeby znać oferty na najniższe ceny ofert polis ubezpieczeniowych.

Polecany przez nas agent od ubezpieczeń:

Zbigniew Łapiński
70-841 Szczecin, Rumuńska 28/1

kom. 602 666 402

Nasza firma zajmuje się kompleksowa obsługą ubezpieczeń komunikacyjnych. Nasz mobilny przedstawiciel dojeżdża do klientów i wszystkie formalności załatwia w domu lub biurze klienta. Można ubezpieczenie auta zawrzeć także w naszym biurze usytuowanym w centrum Szczecina. Jeśli chcesz pilnie ubezpieczyć najtaniej swój samochód do zadzwoń do naszego agenta i dowiedz się gdzie aktualnie są najtańsze ubezpieczenia i w którym towarzystwie najlepiej opłaca się zawszeć polisę ubezpieczeniową.

Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i dla każdego auta przygotowujemy specjalną ofertę tak żeby była najlepsza jakość i najniższa cena. Zaufało nam setki mieszkańców Szczecina. Sprawdź jakie towarzystwa ubezpieczeniowe mamy aktualnie w swojej ofercie i zamów ubezpieczenie OC lub także AC i NW i naszego agenta – brokera.

Pytania pomocnicze:

Znajdź dobrego agenta ubezpieczeniowego w Szczecinie.
Gdzie w Szczecinie najtaniej można ubezpieczyć samochód od OC. AC, NW.

14 comments on “Tanie ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NW

1. Szukam gdzie ubezpieczyc auto najtaniej w Szczecinie albo przez dobrego agenta co przyjeżdża do klienta albo jak jeszcze taniej będzie to moge ptzyjechac do biura i ubezpieczyc samochód od OC AC NW bez pośredników. Kupiliśmy wczoraj takie 13 letnie volvo v40 i chcę zbaleźć gdzie jest najtańsze ubezpieczenie dla pojazdów o pojemności do 1800 .

• Trudno przyjechać do klienta bez polisy ponieważ potrzebne sa dokładne done osoby ubezpieczanej i samochodu, a polisę wykonać trzeba na komputerze w zgodzie ze zniżkami które zarejestrowane są w UFG polecam tel 602666402.pozdrawiam Z.

2. Kupuję właśnie mieszkanie od gminy i powiedzieli mi w urzędzie, że mam ubezpieczyć mury. O co chodzi? Mam ubezpieczenie mieszkania, ale o murach nigdy nie słyszałem. Dużo to kosztuje? Co takie ubezpieczenie obejmuje i dlaczego każą mi to opłacić? Przecież normalne ubezpieczenie mieszkania nie jest obowiązkowe…

• Wyobraż sobie że u sąsiada wybucha gaz, lub upada w okolicy drzewo i co? Mury to struktura mieszkania lub budynku, ubezpieczenia chronia własnie Twoje mienie przed uszkodzeniem, zniszczeniem pożaremawarią i zdarzeniami losowymi jak upadek elementu statku powietrznego wichury itp. polecam Ogólne Warunki Ubezpieczeń domów lub mieszkań znanych towarzystw.To tanie ceny i jest ochrona dla rodziny- to bardzo ważne i do rozłożenia na raty. Zadzwoń pomoge , doradzę, wyjaśnię.Polecam. Mój tel: 602666402 . Zbigniew .

3. Potrzebuję załatwić coś takiego jak ubezpieczenie szyb w samochodzie. Doradzili mi to ostatnio jak wymieniałem szybę po włamaniu. Mówili, że nie kosztuje dużo i zwraca się dosłownie po pierwszej awarii. Korzystaliście już z takiej usługi? Można to wykupić razem z samochodowym OC, czy trzeba osobno? Ile to kosztuje?

4. Kto daje teraz najtańsze ubezpieczenie samochodu? Kupiłem sobie 14-letnią Toyotę Corollę i szukam najtańszego ubezpieczenia, bo już mi się gotówka kończy, wydałem wszystko na opłaty związane z rejestracją. Nie chcę AC, wystarczy mi OC w podstawowej wersji. Jak możecie coś polecić, dajcie znać! Dzięki!

• Oczywiście że nie drogie, ale trzeba wykupić, ponieważ szyby szczególnie te przednie są coraz większe oraz wykonane w specjalnej technologii sa drogie np 800 zł lub 2500 zł itp. a kilka Towarzystw oferuje takie ubezpieczenie wraz z AC lub indywidualnie. Zadzwoń. Zawalczymy. Pozdrawiam, Zbigniew tel 602 666 402

5. Chcę znaleźć pilnie najtańsze ubezpieczenie samochodu ciężarowego bo to co mam teraz jest tak drogie, że prawie nie opłaci się go odnawiać. Muszę mieć jakąś tańsza opcję bo za tydzień kończy mi się polisa i mam kilka dni na podpisanie nowej.

6. Czy ubezpieczenie przez agenta jest droższe niż bezpośrednio np. w PZU albo Avivie? Czy to klient dopłaca do tego czy może firma ubezpieczeniowa pokrywa wynagrodzenie agentowi ubezpieczeniowemu? Kiedyś sam załatwiałem takie rzeczy, a teraz nie mam na to czasu – firm jest dużo, a każda ma inne warunki. Porównania i wybór najlepszej są ponad moje siły.

• Proponuję zadzwonić do agenta, nie pytaj za co pracuje , ale co sprzedaje a Ty co kupujesz…..prowizje dla Agenta są wypłacane za zawieranie umów i i nie podrażają ich. nie bedzie drożej ale lepiej bo agenci to w większości specjaliści i wierzę że Ci pomogą.pozdrawiam. Z.

• I Super ,zrobiłaś bardzo dobry wybór, Bo TU Compensa ma obecnie świetny pakiet komunikacyjny, można go rozbudować o wiele interesujących elementów chroniących Twój samochód. wg potrzeb.polecam. Sam go osobiście wykupiłem na swój samochód, jest w dobrej cenie, wariant serwisowy. mają BSL, Assistance , szyby itp. Chociaż dla nich pracuję to też bezinteresownie polecam. A sam jeżdżę spokojnie. Pozdrawiam, bezpiecznej drogi. Z.