Kolor Fest na Psiej Polanie

W sobotę, 22 sierpnia, po południu, na Psiej Polanie w Parku Kasprowicza odbędzie się szczecińska edycja imprezy Kolor Fest inspirowana hinduistycznym świętem radości Holi.

Wydarzenie odbywa się cyklicznie w ciągu bieżących wakacji w różnych miastach w Polsce, teraz przyszła pora na Szczecin. Od godziny 15.00 do późnych godzin wieczornych, co godzinę w powietrze wystrzeliwane będą kolorowe proszki. Poza tym będzie można pobawić się przy muzyce i skorzystać z punktów gastronomicznych. Wstęp jest darmowy.

6 comments on “Kolor Fest na Psiej Polanie

1. Czy te proszki nie są szkodliwe dla zdrowia? Chcielibyśmy wybrać się z dziećmi, ale mamy obawy, że jak się tego nawdychają to skutki mogą być nieciekawe… Macie jakieś doświadczenia z tym związane?

2. Wejście jest darmowe ale za woreczki z farbą będzie trzeba pewnie zapłacić. Ciekawe ile to będzie kosztować. Mam nadzieję że nie więcej niż 10 złotych

3. Byłem i zabawa była przednia. Fajna atmosfera i fajna muzyka. Dodatkowo jeszcze obok odbywał się festiwal baniek mydlanych. Przesadzili jednak z ceną woreczków z proszkiem. 15 złotych to spora przesada. Tym bardziej że było dużo młodzieży, a oni raczej za dużo kasy nie mają.

4. Nie rozumiem hejtów w necie. Mówią że to prymitywna impreza dla przedszkolaków, że głupia i bez sensu. Każdy bawi się tak jak chce, jeden idzie oglądać balet w operze, inny woli rzucanie kolorowym proszkiem. Ludzie! Żyjcie i dajcie żyć innym!

5. Bardzo fajna impreza. Prostym sposobem można zrobić ciekawe wydarzenie, które ściągnie tłumy ludzi, ale zawsze znajdą się jacyś hejterzy, którym nic nie pasuje. Ważne że była fajna atmosfera, a ludzie dobrze się bawili. Ceny proszków trochę przesadzone, ale ogólnie bardzo na plus.

6. Takich imprez powinno być więcej. Nie wymagają wielkiej organizacji, wystarczy kawałek przestrzeni i muzyka. Byłam zarówno na psiej polanie jak i na Łasztowni podczas Juwenaliów. Ludzie bawili się świetnie!