Zamknięte skrzyżowanie na Niebuszewie

Od godz. 23.00 w piątek do godz. 4.00 w poniedziałek zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Kołłątaja, Warcisława i Orzeszkowej. Dopuszczony będzie na nim wyłącznie ruch pojazdów komunikacji miejskiej.

Zamknięcie spowodowane jest usuwaniem awarii sieci przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

Zmienią się trasy autobusów linii 51 i 87, które będą jeździć przez ul. Kadłubka, Kołłątaja, Warcisława i Rapackiego z pominięciem przystanku „Dworzec Niebuszewo”. Autobusy linii 69 będą jeździć bez zmian. Autobusy pośpieszne linii B pojadą w kierunku Osiedla Arkońskiego przez ulicę Rapackiego.

2 comments on “Zamknięte skrzyżowanie na Niebuszewie

1. Znów zamykają? Niedawno był tam remont ulicy. Szkoda, że od razu nie zrobili wodociagów na skrzyżowaniu. Przecież wiadomo że są tam stare rury, które co chwilę pękają. Mogliby naprawic to porządnie, a nie tylko doraźnie łatać.

2. Znów wykopki… Dobrze że w weekend jak ludzie do pracy nie jeżdżą. Może dzięki temu nie będzie korków i ogólnej paniki… Mam taką nadzieję.