2015 European Rowing w hali Azoty Arena

W sobotę, 31 stycznia, w hali Azoty Arena odbędą się zawody na ergometrach wioślarskich. Będą to Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Polski, a także zawody dla amatorów. Do Szczecina przyjadą najlepsi polscy i europejscy wioślarze, którzy zmierzą się w tej dyscyplinie sportu.

Mistrzostwa Europy European Indoor Rowing Championships, Mistrzostwa Polski oraz Szczecin Euro Championships odbywać się będą pod auspicjami Międzynarodowej Federacji Wioślarskiej i Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich.

Szczecin będzie gościł całą Kadrę Narodową Polski w wioślarstwie, reprezentującą nasz kraj na arenie krajowej i międzynarodowej. Na płycie hali przygotowane zostaną 24 ergometry do wyścigów oficjalnych i ponad 40 ergometrów treningowych. Zawodnicy będą startować na dystansach 2000 m i 1000 m (zawodnicy niepełnosprawni).

Podczas zawodów specjalny program w czasie rzeczywistym będzie pokazywał odległość pokonaną przez zawodników i dystans pomiędzy nimi.

Początek zmagań już o godz. 9.00, a oficjalne otwarcie zawodów o godz. 12.00. Wstęp na zawody jest darmowy, ponadto transmisję będzie można oglądać na telebimach i w internecie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *