Festyn Szczecin Przyjazny Rodzinie na Jasnych Błoniach

W niedzielę, 17 maja, na Jasnych Błoniach odbędzie się Festyn Szczecin Przyjazny Rodzinie organizowany wspólnie przez Miasto Szczecin i Dom Kultury Słowianin.

W godzinach 13.00-20.00 na odwiedzających czekają liczne atrakcje: występy muzyczne, gry i zabawy z nagrodami, wystawy oraz bezpłatne badania mammograficzne.

W programie:
– koncerty: Eleni
Orkiestra Wojskowa, Państwowa Szkoła Muzyczna, Srebrzyści Akordeoniści, Markato
– prezentacje muzyczne:
Szczecinianie, Pałac Młodzieży, MOK Police, MOK Dąbie, DK Klub Skolwin, Szkoła Tańca Sukces, Arabeski
oraz:  gry i zabawy z nagrodami, Rodzinna Gra Terenowa, wystawy
i prezentacje, krainy tematyczne i kąciki zabaw, promocje Szczecińskiej Karty Rodzinnej
i Szczecińskiej Karty Seniora, bezpłatne badania mamograficzne.

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie zaprasza Mieszkanki Województwa Zachodniopomorskiego na bezpłatne badania mammograficzne. Będą z nich mogły skorzystać Panie w wieku 45-49 lat oraz po 70 roku życia, które nie miały wykonywanej mammografii w ciągu ostatniego roku oraz nie były leczone z powodu raka piersi.
Badania odbędą się w godz 13.30-18.30 w Mammobusie ZCO, na parkingu przy ul. Szymanowskiego (przy Urzędzie Miasta).