Bokserski Klub Sportowy Olimp Szczecin

Nie wiesz gdzie trenować boks w Szczecinie? Zapraszamy na zajęcia do bokserskiego klubu sportowego Olimp w Szczecinie. Zajęcia prowadzone są przez jednego z najlepszych polskich trenerów dla młodzieży Edwarda Króla. Klub prowadzi całoroczną rekrutację dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 17 lat.

BKS Olimp praktycznie co roku plasuje się w ścisłej czołówce polskich klubów bokserski i w swoich szeregach zawsze ma wielu finalistów mistrzostw Polski w różnych kategoriach wagowych i wiekowych. Klub współpracuje także z klubami z Niemiec wspólnie organizując zarówno zgrupowania treningowe jak i zawody bokserskie.

2 comments on “Bokserski Klub Sportowy Olimp Szczecin

1. Szukam gdzie w Szczecinie sa najlepsze treningi boksu nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Mam 40 lat i chętnie pochodze gdzies żeby się poruszac i nauczyć boksu. Nie trenowałem nigdy więc musi to byc sekcja bokserska dla początkujących tak żeby można było trenować sztuki walki rekraacyjnie dla siebie bez żadnego mordobicia. Piszcie jakie jeszcze klubu bokserskie polecacie żeby było tanio bo niektórzy trenerzy trochę chyba przesadzają z cenami za zajęcia na sali bokserskiej. Musza to być treningi z zawodowym trenerem, który ma wszystkie możliwe uprawnienia.