Klub muzyczny Browar Polski – restauracja, pub, koncerty

W neogotyckim budynku Poczty Polskiej przy ul. Dworcowej znajduje się klub, w którym prawie codziennie można usłyszeć muzykę na żywo. W Klubie Muzycznym Browar Polski odbywają się liczne koncerty, ale można tu również wziąć udział w spotkaniach poetyckich, występach kabaretowych i innych wydarzeniach artystycznych.

W klubie można zjeść dobre polskie jedzenie jak golonkę, żurek czy chleb ze smalcem, napić się piwa, które podawane jest w półlitrowych i litrowych kuflach oraz innych napojów – zarówno z zawartością alkoholu jak i bez.

Aby umilić czas gościom klubu, w tygodniu, po godz. 20.00, na scenie pojawiają się muzycy, artyści lub studenci Akademii Sztuki. Weekendy wypełnione są dobrą zabawą na parkiecie w rytmach, które osobiście przygotowuje menedżer klubu – Waldek Kulpa – znany szczeciński animator kultury i wieloletni szef słynnych, ale już nieistniejących “Kontrastów”.

W klubie, oprócz dużej sali klubowej, znajdują się mniejsze pomieszczenia, które można wykorzystać do imprez firmowych lub okolicznościowych.

Browar Polski czynny jest codziennie od godziny 12.00.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *