Domowe obiady na wynos – Catering Szczecin

Dobra Restauracja , Catering – Szczecin

 

Pod Aniołem
Adres: Fryderyka Chopina 59
71-450 Szczecin

Telefon: 507 943 308

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć przyjazne miejsce, w którym personel doskonale zrozumie klienta, doradzi oraz zorganizuje mu uroczystość w pełni spełniającą jego oczekiwania. Nasza firma przykłada szczególną wagę, aby klient był nie tylko zadowolony, ale też sprawić, aby impreza zapadła w pamięć, do której po latach miło wrócić we wspomnieniach.

Jesteśmy restauracją organizującą wesela, chrzciny, a także różne imprezy okolicznościowe.W tygodniu serwujemy pyszne, domowe obiady. Lokal wyróżnia się przyjazną , przemiłą atmosferą oraz profesjonalną obsługą. Mamy wieloletnie doświadczenie, a mimo tego z roku na rok, staramy się być coraz lepsi.

Tani catering Szczecin

Sprawne organizacje imprez w Szczecinie

Restauracja-weselaZajmujemy się organizacją imprez od wielu lat, dzięki czemu wiemy jak uczynić imprezę niezapomnianą. Chcemy, aby każdy klient mógł celebrować ważne dla niego wydarzenie w przyjaznej atmosferze bez stresu związanego z dodatkową organizacją, dlatego możemy doradzić i polecić sprawdzonych DJ-ów i wodzirejów.

Lokal z przystępną lokalizacją

Restauracja-obiadyRestauracja położona jest na terenie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, posiadająca przystępną i komfortową bazę noclegową. Tuż obok nas, znajduje się zabudowany parking. Lokal mieści się w spokojnej okolicy, z daleka od centrum.

Pyszny catering i wyżywienie

Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco, a produkty do nich są w pełni świeże, bez dodatku chemii i półproduktów. Zawsze dbamy o ich najwyższą jakość. Na życzenie przyrządzamy potrawy wegańskie wegetariańskie oraz bezglutenowe.

Domowe obiady “jak u babci” 

W restauracji “Pod aniołem” serwujemy polskie potrawy, dzięki czemu nasze dania wpasowują się w gust wielu klientów. Wszystkie posiłki przyrządzamy przede wszystkim z sercem. Radość na Państwa twarzach, jest naszą motywacją. Każdy klient może u nas skosztować dobre jedzenie w niskiej cenie.

Catering w Szczecinie

Jesteśmy wszechstronni, dlatego jak najbardziej można u nas zamówić catering. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju cateringów, od kameralnych uroczystości rodzinnych, konferencji, bankietów zaczynając, a kończąc na kilkuset osobowych imprezach. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie.Zajmujemy się organizacją cateringu kompleksowo: przygotowujemy menu, dowozimy posiłki, zatrudniamy profesjonalną obsługę kelnerską, dekorujemy salę, sprzątamy po uroczystościach.Zawsze dbamy o najwyższy poziom naszych usług.

[Głosów: 3   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *