Rocker Club

W podziemiach zabytkowej kamienicy, przy ulicy Partyzantów mieści się jeden z najstarszych i najczęściej odwiedzanych szczecińskich klubów. Rocker Club powstał w 1996 roku i do tej pory cieszy niesłabnącą popularnością wśród miłośników imprez.

Atutem klubu są nie tylko liczne wydarzenia, które w nim się odbywają, ale także specyficzna atmosfera, którą podkreśla oryginalny wystrój lokalu, utrzymany w charakterze nowojorskiego klubu muzycznego. Na ceglanych ścianach wiszą instrumenty muzyczne, płyty winylowe, neony oraz zdjęcia, na których udokumentowana jest bogata historia Rockera, stali bywalcy oraz liczne gwiazdy polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej, które odwiedziły to miejsce.

W Rockerze można nie tylko pobawić się przy dobrej muzyce, ale także skosztować wielu potraw kuchni europejskiej, napić się piwa lub spróbować oryginalnych drinków serwowanych przez barmanów.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

One comment on “Rocker Club

  1. Moj kolega dostal za nic od ochroniarzy w twarz, spedzil ponad 4 godziny w szpitalu, ja sie pytam co tam za pie…szona patolka pracuje na ochronie, lokal to parodia. Moja noga juz tam nigdy nie stanie. Odradzam Rockera !!!!! to jakas parodia a nie lokal, bramkarze to dno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *