Gdzie w Szczecinie najlepiej zrobić imprezę urodzinową dla dziecka

Na mapie Szczecina znaleźć można wyjątkowe miejsce, w którym wyprawisz urodziny dla dziecka. To Warsztatownia mieszcząca się na Małopolskiej 5, w której oferta urodzin z pewnością zaskoczy Ciebie, Twoje dziecko i gości. Przepiękny lokal z duszą, w samym sercu miasta przygotowany perfekcyjnie do tego aby ugościć Twoje pociechy.

Zabawa w pokojach zagadek dostarcza emocji, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Jednocześnie dzieci poćwiczą spryt, logiczne myślenie, będą współpracować w grupie i przeżyją niezapomnianą przygodę. Przed nimi masa zagadek, zadań, łamigłówek i tajemnic. Dwa, wykonane ręcznie, pokoje to idealna sceneria do dziecięcych urodzin. Zagwarantuj gościom imprezę, którą zapamiętają na długo dzięki klimatowi w „Leśnych Trollach” lub „Uratuj Święta”.

Wyjątkowe urodziny dla chłopców i dziewczyn

Impreza urodzinowa w Warsztatowni Szczecin to gwarancja bezpieczeństwa i znakomitej zabawy

Dla wielbicieli relaksu dedykowane są urodziny SPA – odskocznia od gwaru szkoły, przyjemna uroczystość, podczas której dzieci wykonają uroczy pojemniczek pełen pachnącej, kolorowej soli. Odprężenie dopełnią: aromaterpia, kąpiel dla stóp, muzyka chillout oraz ogórki na oczach. Fantastyczna opcja dla nastolatek ale i maluchy będą zachwycone. Uwaga: w zabawie również bardzo chętnie biorą udział chłopcy, lokal specjalnie przygotował szlafroki w kolorze turkusu!

Twórczość w Warsztatowni to podstawa, dlatego możesz wybrać także kreatywne urodziny. Pod okiem trenerki powstają artystyczne cuda, które uczestnicy zabierają do domu: łapacze snów do powieszenia nad łóżkiem, pojemniki na przybory w kształcie jednorożca, mixmediowe serca, utwardzane obrazy. Atrakcyjne techniki powodują, że dzieci chętnie pracują a przy okazji, świętując, rozwijają się manualnie i relaksują w gronie przyjaciół.

Organizacja imprez urodzinowych od A do Z

Szukasz miejsca w Szczecinie na półkolonię dla dziecka podczas ferii lub wakacji? Zapraszamy do Warsztatowni.

Urodzinowe scenariusze można łączyć, wystarczy zadzwonić do właścicielki, która zaproponuje najlepszą wersję dla konkretnej grupy.

Podczas każdej imprezy jest oczywiście czas na poczęstunek, gromkie sto lat, kolorowe świeczki. A to nadal nie wszystko! Możesz wybrać pakiety słodyczy/owoców przygotowane w pudełkach dla każdego dziecka, zamówić tort i skorzystać z czasu wolnego, bo Warsztatownia organizuje wszystko od a do z i nic nie pozostaje na Twojej głowie.

Kontakt do Warsztatowni
Adres: ul. Małopolska 5

Strona internetowa: Warsztatownia.info

One comment on “Gdzie w Szczecinie najlepiej zrobić imprezę urodzinową dla dziecka

1. Miejsce pełne niespodzianek. Niezwykłe atrakcje dla dzieci, które idealnie nadają się na organizację urodzin. Dzieci były zachwycone, nie da się opisać emocji, które im towarzyszyły. Jeszcze 2 tygodnie po urodzinach nie słyszałam o niczym innym. Z pewnością tam wrócimy!