Tuje Szczecin – szkółka krzewów ozdobnych – tuje na sprzedaż

Witamy na naszej stronie internetowej! Jako profesjonalna szkółka krzewów ozdobnych specjalizująca się w tujach prezentujemy szeroką ofertę różnych odmian tui do wyboru. Gwarantujemy najwyższą jakość materiału – nasze tuje są starannie pielęgnowane, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów!

Szkółka roślin ozdobnych Szczecin – Dołuje
Zadzwoń i spytaj o aktualną ofertę na Tuje
tel. 601 76 73 40

Tuje, inaczej określane jako żywotniki, to jedne z najpopularniejszych roślin ogrodowych w Polsce. To krzewy lub drzewa, które dostępne są w wielu odmianach. Wspaniale nadają się do tworzenia zielonych szpalerów, żywopłotów, kompozycji roślinnych, ale również można sadzić je w pojemnikach i prezentować na gankach, tarasach, balkonach.

W naszej szkółce krzewów ozdobnych przygotowaliśmy dla Państwa pełną gamę sadzonek tui do wyboru. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Tuje – odmiany

Dostarczamy sadzonki tui w popularnych odmianach, ale również można zakupić u nas tuje rzadziej spotykane w polskich ogrodach. Pełna paleta propozycji powoduje, że razem z nami mogą Państwo stworzyć zachwycające zielone kompozycje w każdym miejscu – wokół domu, przy firmie, restauracji czy hotelu.

Nasza oferta to przede wszystkim:
tuja Smaragd
tuja Brabant
tuja Danica

Tuje Szmaragd to odmiana iglaków, które doskonale nadają się na żywopłot

Tuje w odmianie Smaragd, która określana jest także jako tuja Szmaragd, to popularny wybór wśród naszych klientów. Ten chętnie kupowany żywotnik zachodni charakteryzuje się stożkowatą, zwartą formą. Sprawdza się między innymi na żywopłoty nieformowane, do pojedynczych nasad, także może by używany do sadzenia w pojemnikach. Posiada delikatne, zielone gałązki, które nie brązowieją zimą.

Tuja w odmianie Brabant cechuje się kolumnowym pokrojem. Jest odporna na cięcie i dobrze się krzewi, dlatego rekomendowana jest przede wszystkim na żywopłoty. Stworzone z niej szpalery są jednolite i estetyczne. Jest także wysoce odporna na niskie temperatury.

Tuja w odmianie Danica to tuja karłowata o kulistym pokroju. Posiada krótkie, gęste pędy o jasnozielonym kolorze. Polecana jest między innymi do ogródków skalnych, do uprawy w donicach. Świetnie sprawdza się w mniejszych ogrodach.

Nasza szkółka krzewów ozdobnych może także zaproponować inne odmiany tui, z którymi można bliżej zapoznać się na naszej stronie internetowej oraz bezpośrednio u nas – na miejscu będą mogli Państwo zobaczyć pełen asortyment i otrzymać fachowe porady dotyczące doboru najlepszych tui.

Tuje – sadzonki na sprzedaż

Tuje Brabant to odmiana bardzo szybko rosnąca i nie wymagająca praktycznie żadnych zabiegów pielęgnacyjnych poza przycinaniem

Oferujemy sadzonki tui na sprzedaż o różnych wysokościach. Można zakupić u nas tuje niewysokie – mające około 20-30 cm, które polecane są na żywopłoty, ale również oferujemy tuje w sadzonkach wyższych – dochodzących nawet do 200 cm. Są one polecane w te miejsca, w których od razu chce się uzyskać dekoracyjny efekt – bez czekania na przyrosty rośliny.

Wszystkie oferowane przez nas tuje w sadzonkach są starannie przygotowane. Oznacza to, że ich systemy korzeniowe są prawidłowo wykształcone i zabezpieczone na czas transportu. Dzięki temu nasze sadzonki charakteryzują się bardzo wysokim procentem przyjętych roślin.

Tuje – profesjonalna obsługa i niskie ceny

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego też dokładamy starań, by zakupy u nas były zawsze udane. Zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny na nasze tuje oraz szybką dostawę produktów bezpośrednio na miejsce.

Naszym klientom doradzamy także przy wyborze najlepszego materiału – polecimy tuje na konkretne stanowiska. Również udzielamy porad, jak sadzić tuje, aby mogły dobrze się przyjąć i szybko ukorzenić.

Gdzie kupić Tuje w Szczecinie – ładne, gęste, zielone?

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem znajdującym się na stronie internetowej Tuje Szczecin – Tujki.pl i zapraszamy do złożenia zamówienia! Najładniejsze tuje w Szczecinie.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

One comment on “Tuje Szczecin – szkółka krzewów ozdobnych – tuje na sprzedaż

  1. Nigdzie nie znalazłem tak pięknych roślin. Ta szkółka roślin to jakiś ewenement. Oferują tylko piękne, duże tuje. To co było dla mnie cenne, to rady jakie od nich otrzymałem. Prawdziwi fachowcy. Ceny mają średnie, ale za tę jakość można zapłacić nawet więcej. Czekam na nowy sezon i już wiem gdzie kupię kolejne tuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *