Okna połaciowe na poddasze z montażem

Rodzaje okien dachowych

Dom z użytkowym poddaszem to opcja często wybierana przez osoby decydujące się na wybudowanie własnego domu. Jego projekt musi uwzględniać wiele ważnych kwestii, spośród których sporo uwagi należy poświęcić oknom dachowym, które w dużym stopniu decydują o komforcie korzystania z poddasza.

Jakie opcje są dostępne?

Kupując okna dachowe, trzeba mieć na uwadze rozmaite przesłanki. Jednym z kryteriów wyboru jest sposób otwierania okna. W tym obszarze można wyróżnić następujące modele: obrotowe, uchylne, uchylno-obrotowe, obrotowe wysokoosiowe, rozwieralne, nierozwieralne oraz kolankowe. Różnice pomiędzy nimi są dostrzegalne m. in. w sposobie montażu, lokalizacji osi obrotu itp. Wszystkie te modele znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy.

Rodzaj okna należy dopasować nie tylko do parametrów poddasza takich jak np. jego wysokość czy kąt nachylenia dachu, ale również do własnych preferencji. Trzeba zwrócić tu uwagę m in. na to, z jaką częstotliwością okna będą zamykane i otwierane.

Montaż okien połaciowych Szczecin

Najlepsze okna na rynku!

Właściwie dobrane okno dachowe to doskonała inwestycja na wiele lat. Pomożemy Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania, a także podejmiemy się montażu wybranego modelu. Doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników pomogły nam zdobyć zaufanie wielu klientów i zrealizować szereg udanych projektów.

Nasz asortyment tworzą wyłącznie okna spełniające najwyższe wymogi w zakresie jakości i bezpieczeństwa użytkowania. To produkty sygnowane cenionymi, wiodącymi na rynku markami wyróżniające się funkcjonalnością oraz nowoczesnym i jednocześnie eleganckim designem.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

3 comments on “Okna połaciowe na poddasze z montażem

  1. Ile kosztuje takie okno połaciowe wraz z montażem? Chciałbym zamontować sobie coś takiego na strychu i dzięki temu móc go zagospodarować trochę inaczej. Czy wiąże się to z mocną ingerencją w konstrukcję dachu? Zależy mi na tym, aby nie było to zbyt drogie, ale praktyczne rozwiązanie. Z góry dzięki za informacje.

  2. Przystosowuję właśnie poddasze w kamienicy do celów mieszkalnych. Są tam duże lukarny z oknami, jednak chciałabym dodatkowo zamontować okna połaciowe w pochyłym dachu. Czy na taką przeróbkę są potrzebne jakieś specjalne pozwolenia, np. od konserwatora zabytków, czy wystarczy tylko projekt budowlany zatwierdzony przez wspólnotę mieszkaniową?

  3. Widziałem kiedyś w telewizji takie okna połaciowe, które po otwarciu symulują mały balkon. Gdzie dostanę takie okna? Chciałbym coś takiego w sypialni na poddaszu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *