Sklep i montaż wycieraczek samochodowych w Szczecinie

Podczas jazdy samochodem niezmiernie ważna jest prawidłowa widoczność. To co widzimy przez przednią szybę, wpływa na nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo pasażerów, a także na bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego bardzo istotną rzeczą jest stan wycieraczek, które podczas brzydkiej pogody, opadów deszczu lub śniegu, a także podczas jazdy w trudnych warunkach umożliwiają nam dokładne śledzenie tego, co dzieje się na drodze.

Wycieraczki samochodowe Szczecin

Warsztat samochodowy Pan Samochodzik
Wymiana wycieraczek Szczecin
ul. Wernyhory 17, tel. 501 76 7 3 76

Dobry warsztat samochodowy w Szczecinie szybko i tanio wymieni wycieraczki na nowe

Warto pamiętać o tym, że wycieraczki samochodowe należy co jakiś czas wymieniać na nowe. Pierwszym sygnałem, który mówi nam o tym, że należy to zrobić, jest moment gdy zamiast zbierać wodę i zabrudzenia, wycieraczki rozmazują je na szybie powodując znaczne zmniejszenie widoczności.  Gdzie można kupić wycieraczki samochodowe? Są one dostępne w wielu miejscach, gdzie sprzedawane są akcesoria do samochodów.

Czy do określonych modeli samochodów dedykowane są specjalne modele wycieraczek? Niekoniecznie, chociaż pojawiają się w sprzedaży specjalne serie produkowane przez koncerny motoryzacyjne. Najważniejszy w tym przypadku jest rozmiar pióra wycieraczki. Dlatego często można je kupić nawet w supermarketach. Jednak przy zakupie nie należy sugerować się wyłącznie ceną. Tańsze wycieraczki posiadają pióra wykonane ze zwykłej gumy, bez zastosowania nowoczesnych technologii, mają krótszą trwałość i trzeba wymieniać je dużo częściej. Warto więc czasem przemyśleć ten wydatek, poświęcić większą sumę pieniędzy i dłużej cieszyć się czystymi szybami w samochodzie.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wycieraczek samochodowych – zarówno tych tańszych jak i produkowanych przez najlepszych producentów – pasujących do większości marek i modeli samochodów. Zapraszamy na zakupy!

[Głosów: 1   Average: 5/5]

3 comments on “Sklep i montaż wycieraczek samochodowych w Szczecinie

  1. Jakie wycieraczki najlepiej kupić, żeby nie zostawiały smug na szybach? Używam dobrego płynu do spryskiwacza, a po wycieraczkach zawsze zostaje ślad i przez to słabo widać podczas jazdy. Może to wina piór? Od czego to zależy?

  2. Gdzie w Szczecinie znajdę porządne wycieraczki do Mazdy? Na allegro same podróbki, pytałem po warsztatach i też nic nadzwyczajnego. Możecie polecić jakiś sklep z wycieraczkami w Szczecinie? Chodzi mi o dobre marki, a nie chińszczyznę za 10 zł

  3. Szukam dobrych wycieraczek do Micry. Najlepiej takich, które poradzą sobie ze śniegiem i innymi niefajnymi opadami. Zima idzie, więc ważna jest jakość, żebym dobrze widziała przez przednią szybę co się dzieje na drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *