Tani i dobry sklep z kosmetykami samochodowymi w Szczecinie

Słowo “kosmetyki” zazwyczaj w pierwszym momencie kojarzy się z tym, co znajduje się najczęściej w szafce łazienkowej – mydła, dezodoranty, wody toaletowe itp., przy dokładniejszej analizie pojawia się postać kobiety, której torebka wypełniona jest po brzegi różnego rodzaju akcesoriami służącymi do upiększania się.

Skojarzenie kosmetyków z samochodem to raczej rzadkość, ale okazuje się, że często dbamy o nasz pojazd bardziej niż o samych siebie, a na kosmetyki do samochodu wydajemy fortunę. Dobrych środków kosmetycznych wymaga nie tylko karoseria – wysokiej klasy szampony, woski, środki konserwujące do lakieru to nie wszystko. Do tego dochodzą także odpowiednie kosmetyki do alufelg czy kołpaków – aby lśniły nie gorzej niż sam lakier.

Kosmetyki samochodowe Szczecin

Wnętrze samochodu również wymaga odpowiedniej pielęgnacji, jeżeli chcemy aby nasze auto prezentowało się najlepiej na świecie. Niektórzy uważają, że wystarczy we wnętrzu samochodu powiesić choinkę zapachową i to w zupełności wystarczy. Inni kupują odpowiednie środki do czyszczenia kokpitu, pielęgnacji tapicerki samochodowej, mycia szyb oraz utrzymania wnętrza w idealnym stanie.

To, czego nie widać na zewnątrz, również wymaga odpowiedniej dbałości – niewiele osób wie, że używamy kosmetyków samochodowych także do pielęgnacji tego, co znajduje się pod maską lub na spodzie auta. W myśl zasady: “jeśli chcesz mieć coś dobrego, to musisz o to dbać”, na kierowców czeka trochę wydatków, ale za tym idzie ogromna satysfakcja z czystego i zadbanego samochodu.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

4 comments on “Tani i dobry sklep z kosmetykami samochodowymi w Szczecinie

  1. Gdzie w Szczecinie kupię markery do maskowania rys na karoserii? Szukałem w kilku sklepach i nie znalazłem. Widziałem coś takiego na allegro, ale wolałbym zobaczyć to z bliska zanim zdecyduję się na zakup, bo nie jest to tanie narzędzie.

  2. Szukam kolorowego wosku w postaci pasty do polerowania rys na karoserii. Mam dużo drobnych, mikroskopijnych rysek, które powodują że samochód wygląda jak matowy. Wiem że taki wosk bardzo poprawia wygląd blach. Wiecie może gdzie w Szczecinie można kupić taki wosk?

  3. Szukam takich specjalnych kredek do wygładzania rys na karoserii. Mam drobne zarysowania na drzwiach, mam nadzieję że uda mi się to w jakiś sposób usunąć bez wizyty u lakiernika?

  4. Szukam takiej pasty, za pomocą której będę mógł usunąć ślady po farbie – drobne kropki które niosły się razem z wiatrem. Pracowałem na budowie fabryki Bilfingera i trochę mój samochód przez to ucierpiał, chociaż stał dość daleko, na parkingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *