Budowa tanich domów drewnianych i kanadyjskich

Jeszcze nie tak dawno, bo kilkanaście lat tamu, dom z drewna postrzegany był jako budowla gorszej kategorii, kojarzył się bardziej z wypoczynkiem nad morzem lub na działce, niż ze stałym miejscem zamieszkania. Obecnie domy budowane z tego ekologicznego budulca są jednymi z najczęściej wybieranych przez inwestorów planujących budowę własnego domu. W skrócie – są tanie oraz energooszczędne.

budowa domu drewnianegoDomy drewniane charakteryzują się oryginalnym i atrakcyjnym wyglądem z zewnątrz, specyficznym mikroklimetem we wnętrzach, są zdrowe i ciepłe, a dzięki nowoczesnym technologiom używanym podczas ich budowy, są także kwalifikowane jako domy w pełni energooszczędne. Spełniają one wszelkie wymogi izolacji cieplnej, co znacznie obniża późniejsze koszty ich użytkowania.

Polecamy: Domy modułowe

Domy drewniane, w zależności od wielkości i technologii wykonania, mogą być używane jako domy letniskowe lub całoroczne.

Nasza firma od lat zajmuje się projektowaniem i budową domów drewnianych. Stosujemy najnowocześniejsze technologie oraz narzędzia, zatrudniamy najlepszych fachowców, dysponujemy gotowymi projektami i rozwiązaniami, ale również tworzymy projekty od podstaw, w zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

ZADZWOŃ : tel. 91 3508517

Podobne zapytania:

Tanie domki narzędziowe – Szczecin
Jaką polecacie firmę budowlaną która buduje solidnie i tanio domy drewniane.
Kto zna dobrą ekipę co stawia ekologiczne budynki w technologii szkieletowej.
Gdzie w Szczecinie znajdę kogoś kto porządnie umie montować domy kanadyjskie.

[Głosów: 2   Average: 4.5/5]

8 comments on “Budowa tanich domów drewnianych i kanadyjskich

  1. Czy w Szczecinie są jakieś godne zaufania firmy, które budują takie domy? Potrzebuję wybudować dom na działce – nieduży, bo max 35 metrów kwadratowych po obrysie. Przeglądałem różne oferty i to, co mnie interesowało, najbliżej było w Częstochowie.

  2. Ile kosztuje wybudowanie takiego domku do 30m kwadratowych. Myślę że to bardzo dobre rozwiązanie na działce jako altanka. Zamiast lekkiej i nietrwałej altanki albo drogiego murowanego domku takie rozwiązanie wydaje się optymalne.

  3. Czy oprócz samych domków macie Państwo w ofercie takie rzeczy jak pomieszczenia gospodarcze? Chciałbym postawić na działce domek, a obok niego małą drewutnię i schowek na narzędzia. Najlepiej byłoby to zrobić za jednym razem, w jednym stylu, a nie jako odrębne budynki.

  4. Szukam drewnianego domku o powierzchni do 35m2, w którym będzie możliwość wydzielenia pokoju i niewielkiej toalety. Dodatkowo zależałoby mi na przybudówce, w której mógłbym urządzić schowek na narzędzia, kosiarkę itp. Może to być jednolita konstrukcja, ale też wchodzi w grę osobny domek narzędziowy – taka mała szopa, którą można byłoby postawić w kącie ogrodu.

  5. Czy koszt wybudowania takiego domu jest duży? Ile zapłacę za parterowy domek na działkę, gdzie znajdzie się miejsce do schowania się, ewentualnie przenocowania, z małym aneksem kuchennym, toaletą i niewielkim schowkiem na narzędzia ogrodowe i wiatą, pod którą będzie można schronić siebie i różne rzeczy przed deszczem lub słońcem?

  6. Witam, chcialbym zamówić taki domek drewniany na działkę. Czy da się w nim wydzielić nieduży schowek na narzędzia, czy trzeba zamawiać osobną wiatę lub szopę? Gdzie znajdę jakieś namiary na firmę, która zajmuje się takimi rzeczami?

  7. Czy poza typowymi domkami do mieszkania, w ofercie są również domki gospodarcze? Potrzebuję coś takiego, gdzie mógłbym schować narzędzia, kosiarkę, rower i drewno do kominka, żeby nie mokło na deszczu. Kto sprzedaje takie domki w Szczecinie?

  8. Ma ktoś z was taki dom i pozwolił by go obejrzeć ? Jak wygląda jego trwałość ? Mieszka ktoś w takim domu już minimum 5 lat ? Bardzo proszę napiszcie jakieś swoje doświadczenia z domem kanadyjskim. Z jednej strony fajnie bo tańszy, szybciej się buduje i ekologiczny, ale jak to naprawdę jest z trwałością?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *