Czyszczenie kabin ciągników siodłowych w Szczecinie

Czy samochód może być drugim domem? Okazuje się, że jest to możliwe, zwłaszcza w przypadku zawodowych kierowców poruszających się tirami, który spędzają w trasie czasem po kilka tygodni i przez ten czas mieszkają w samochodzie, który służy nie tylko jako miejsce pracy, ale także miejsce odpoczynku i regeneracji sił. Spędzając tyle czasu w samochodzie, kierowcy traktują go jak drugi dom. A w domu trzeba od czasu do czasu posprzątać… nawet jeśli jest nim wielka ciężarówka.

www.czystko.pl
tel. + 48 502 866 337

Myjnia tapicerek samochodowych w Szczecinie, ul. Wernyhory 17

Zadzwoń i umów się na sprzątanie ciężarówki z dojazdem do klienta.

Sprzątanie w tirze, wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. To nie pokój w mieszkaniu, w którym umyjemy podłogę i odkurzymy ją za pomocą zwykłego odkurzacza. W niewielkim wnętrzu szoferki znajduje się bardzo dużo drobnych zakamarków, do których trudno się dostać w celu usunięcia zanieczyszczeń. Poza tym prawie całe wnętrze pokryte jest tkaniną obiciową, która ulega łatwemu zabrudzeniu, a usuwanie plam z tapicerki domowym sposobem jest bardzo trudne, a często niemożliwe.

Żeby porządnie wyczyścić wnętrze ciężarówki, nie wystarczy odkurzacz i szczotka. Tutaj niezbędny jest profesjonalny sprzęt, dzięki któremu uda się dotrzeć do najmniejszych zakamarków i usunąć z nich brud. Sprzątanie tira wymaga również czasu – pochłania co najmniej kilka godzin. Dlatego kierowcy lub właściciele firm przewozowych wolą zlecić to zadanie firmie, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem tapicerki, sprzątaniem samochodów itp. Daje to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także zapewnia kierowcy odpowiednie warunki i komfort wykonywanej pracy.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

8 comments on “Czyszczenie kabin ciągników siodłowych w Szczecinie

 1. Jeżdżę TIRem i potwierdzam… Trudno go utrzymać w czystości, a jeszcze trudniej posprzątać. Kabina to zaledwie kilka metrow kwadratowych, na których człowiek pracuje, odpoczywa, je i śpi. Sprzątanie kabiny w ciągniku siodłowym to naprawdę trudne zadanie i podziwiam ludzi, którzy zajmują się tym zawodowo.

 2. Od kilku lat jeżdżę tirem, ale firma prawie wcale o nie go nie dba, wszystko muszę robić we własnym zakresie, poza bieżącymi naprawami. Jeśli chodzi o sprzątanie, zwykle robię to sam, ale nie wszystko da się zrobić bez specjalistycznego sprzętu. Szukam firmy, która zajmuje się sprzątaniem szoferki, praniem tapicerki i innymi podobnymi czynnościami. Znacie kogoś takiego w Szczecinie, kogo moglibyście polecić?

 3. Ile kosztują takie generalne porządki w szoferce? Wstyd się przyznać, ale nie pamiętam kiedy ostatnio porządnie wysprzątałem wnętrze mojej ciężarówy. A przecież spędzam w niej pół życia…

  • Tanio nie jest, przygotuj się na 3 stówki albo więcej, zależy ile masz do posprzątania i jak mocne są zabrudzenia. Czyszczenie tych wszystkich zakamarków to naprawdę ciężka robota, ale warto wydać kasę bo efekty bardzo dobrze widać

  • Sam tego nie wyczyścisz. Wiem co mówię. Co jakiś czas zamawiam taką usługę i wolę zapłacić, niż próbować robić to samodzielnie i bez efektów. Poza tym oszczędzam bardzo dużo czasu, bo mogę go poświęcić na bycie z rodziną, a nie sprzątanie miejsca pracy 🙂

  • Chłopaki mają rację. Sam tego nie zrobisz, stracisz mnóstwo czasu, a efekt będzie do niczego. Zamów sobie czyszczenie, zapłać, w tym czasie zabierz żonę i dzieci na spacer, a na pewno będziesz zadowolony, a będąc w trasie nie będziesz musiał pracować i odpoczywać w chlewie 🙂

  • Wszystko zależy od stopnia zabrudzenia. Jeśli wystarczy odkurzyć, a plamy łatwo schodzą, zajmie to max 2-3 godziny, a jeśli trzeba mocno szorować, to trwa to odpowiednio dłużej. Jeśli mocno zapuściłeś szoferkę, przygotuj się na dłuższe sprzątanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *