Dachy, konstrukcje dachowe, więźba, usługi dekarskie

Dach ozdobą dla Twojego domu
Inwestorzy budując dom jednorodzinny wiele uwagi przywiązują do jego ogólnego wyglądu, bryły czy typu i kolorystyki fasady. Często jednak zapomina się o jednym, bardzo istotnym elementem każdego budynku mieszkalnego – o dachu. Pragniemy przypomnieć Wam, że dach powinien współgrać pod względem estetycznym z architekturą budynku, być trwały i wytrzymały na wpływ szkodliwych warunków zewnętrznych, zapewniać izolację termiczną i akustyczną.  Powinien być też ozdobą dla Waszych domów!

Oferujemy dachy i konstrukcje dachowe spełniające wszystkie te założenia!

Nasza firma specjalizuje się w aranżacji dachów i ich montażu. Doradzamy naszym klientom, jaki dach będzie dla nich odpowiedni. Wiemy, jak ważne jest, aby dach spełniał funkcje praktyczne, ale jednocześnie nie ujmowały one jego estetyki.

Więźba dachowa i pokrycie – jak wybrać?

Najważniejszym, aczkolwiek niewidocznym elementem Twojego dachu będzie jego konstrukcja nośna, nazywana więźbą dachową. Konstrukcja musi być solidna, bowiem przenosi obciążenia z pokrycia dachowego. W naszej ofercie znajdziesz zarówno konstrukcje tradycyjne, wykonane z drewna, jak i kratownice nośne, więźby żelbetonowe, a nawet stalowe. Możemy dopasować konstrukcję nośną dachu do indywidualnych potrzeb naszych klientów, podobnie jak pokrycie, którego wybór powinien być ściśle uzależniony od warunków klimatycznych, na jakie będzie narażony dach w toku jego użytkowania przez 365 dni w roku.  Dobierzemy pokrycie dachowe pod względem funkcjonalności, ochronnej roli dachu i zachowania estetyki całego budynku. Twój dach będzie przyciągał spojrzenia i będzie rzeczywiście idealnym zwieńczeniem dla Twojego domu.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

One comment on “Dachy, konstrukcje dachowe, więźba, usługi dekarskie

  1. Przebudowuję właśnie domek na działce. Niewielki, ale murowany, z pełną konstrukcją dachową, więc potrzebuję fachowca, który mógłby w miarę solidnie i niedrogo zrobić mi nowy dach. Stare pokrycie przecieka i na poddaszu muszę trzymać wiadra i miski na wodę. Doraźne łatanie to działanie na krótką metę, więc chciałbym to zrobić raz i porządnie. Możecie coś zaproponować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *