Dobry wodzirej na każde wesele

O tym, że ślub i wesele jest jednym z ważniejszych dni w życiu, nikogo nie trzeba przekonywać. To dzień wyjątkowy i długo wyczekiwany. Moim zadaniem jest sprawienie, by wszyscy się dobrze bawili i mieli co wspominać przez długi, długi czas.

Swoją ofertę kieruję zarówno do Par ceniących tradycję i takie też podejście do poprowadzenia wesela, jak i tych Nowożeńców, którzy chcą, by ich uroczystość była nieszablonowa i jedyna w swoim rodzaju. Jestem otwarty na Wasze pomysły i sugestie.
Co proponuję? Jako wodzirej zapewniam profesjonalną konferansjerkę – zapowiadam każdą część Waszej uroczystości i ją prowadzę. Jako animator – umilę czas, bawiąc Was i wszystkich gości. Oczywiście współpracuję z kamerzystą i fotografem, dzięki temu wszystko będzie zgrane w czasie i nikogo nie ominą żadne chwile warte uwiecznienia.

Co jeszcze mam do zaoferowania?
1. Zapewniam świetną muzykę (odpowiednio dobraną i zgodną z Waszymi życzeniami) podczas trwania całego wesela (także w czasie przerw, zabaw i posiłków).
2. Dbam o techniczną stronę imprezy – zapewniam sprzęt grający,  nagłaśniający oraz oświetlenie.
3. W repertuarze mam sprawdzone zabawy, są to m.in.:
– integracyjne, czyli taniec z niespodzianką, muzyczne podróże po świecie – kankan, zorba,    kozaczok,
– liczne zabawy zręcznościowe, gry i konkursy dla najmłodszych uczestników wesela,
– oczepiny,
– karaoke dla odważnych,
– biesiadne śpiewanie przy stołach,
– konkursy taneczne,
– test zgodności dla małżeństw,
– gry zespołowe, np. Familiada,
– koncert życzeń.
Chętnie realizuję Wasze pomysły na gry i zabawy dla gości.
Podczas przerw między tańcami i zabawą zazwyczaj są serwowane posiłki. W tym czasie puszczam  odpowiednio dobraną nastrojową muzykę, przy której można spokojnie się posilić i porozmawiać   oraz nabrać sił do dalszej zabawy.
Muzyka.
Biorę pod uwagę preferencje muzyczne Młodej Pary. Puszczaną muzykę dostosowuję do wieku, upodobań  i nastroju gości weselnych. W każdym momencie wesela Państwo Młodzi i goście mogą zamówić ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie, dzięki czemu wesele staje się bardziej osobiste i rodzinne.
Doświadczenie.
Miałem zaszczyt prowadzić wiele wesel, a każde z nich było indywidualne i wyjątkowe. Oczywiście nie prowadzę statystyki przeprowadzonych imprez, ale oprócz wesel były też liczne festyny, koncerty i różne imprezy okolicznościowe.
Zapraszam na rozmowę i ustalenie warunków współpracy.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Dobry wodzirej na każde wesele

  1. Szukam wodzireja na wesele w Szczecinie. Początkowo miało skończyć się na przyjęciu, ale pod naciskiem rodziny jednak będzie tradycyjnie. Salę już mamy, zespół też, ale brakuje nam kogoś do poprowadzenia imprezy. Może znacie kogoś, kto nas nie zawiedzie?

  2. Czy wynajęcie wodzireja to droga usługa? Zastanawiam się, czy z narzeczonym pozostać jedynie przy opcji z zespołem, czy wynająć osobnego wodzireja, który przez całe wesele będzie zamawiał gości. Ile kosztuje wodzirej na wesele?

  3. Dobra muzyka na weselu to podstawa. Bo najważniejsze na weselu jest dobrze się bawić, wytańczyć, Dobrze zjeść. To ważne i jest potrzebny ktoś co całą tą imprezę weselną będzie prowadził czyli wodzirej. My mieliśmy wesele w Szczecin europejska33.eu/. Świetne miejsce a wodzirej idealnie uzupełniał zabawę weselną. Goście bawili się wyśmienicie, a my młodzi jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *