Drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne – stylowe, klasyczne

Zarówno drzwi wejściowe jak i wewnętrzne w Twoim domu lub mieszkaniu powinny nie tylko spełniać wymagania funkcjonalne, ale być też ozdobą wnętrz. Takie założenia spełniają drzwi drewniane – stylowe, eleganckie, wręcz luksusowe, które podniosą prestiż każdej aranżacji. Chcesz mieć w swoim mieszkaniu lub domu jednorodzinnym drzwi, które będą służyły Ci przez lata w niezmienionym stanie? Postaw na oryginalne, ekskluzywne drzwi stylowe drewniane, a nie pożałujesz dokonanego wyboru.

Są one jak najbardziej warte swojej ceny!

Przekonaj się sam, że drzwi drewniane to najlepszy wybór do wnętrz mieszkalnych. Najlepiej, aby były to drzwi z drewna litego lub klejonego warstwowo. Najbardziej wytrzymałe na wpływ negatywnych czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne będą drzwi z drewna egzotycznego, bukowego lub dębowego.

Nie musisz rezygnować z elegancji, jaką wnoszą do wnętrz drzwi stylowe drewniane!

Możesz wybrać drzwi wykonane z drewna, o doskonałych parametrach technicznych, w przystępnej cenie oferowanej przez naszą firmę. W poszukiwaniu najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie estetycznych, eleganckich drzwi wewnętrznych powinieneś zwrócić uwagę na szeroką gamę produktów drewnianych.

Drewno jest ponadczasowe

Z drewna od wieków wytwarzane są przedmioty codziennego użytku i materiały budowlane czy wykończeniowe. Stylizowane na stare drzwi drewniane wyglądają tak, jakby zostały zaczerpnięte z pałacu lub zamku, w których przez lata służyły szlachetnie urodzonym domownikom i ich gościom. Drzwi drewniane będą wyrazem luksusu w zaciszu Twojego domu.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą drzwi wewnętrznych drewnianych naszej firmy!

[Głosów: 3   Average: 4.3/5]

5 comments on “Drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne – stylowe, klasyczne

  1. Mieszkam w XIX-wiecznej kamienicy i chciałbym zrekonstruować drzwi wejściowe do mieszkania na wzór takich, które były tu oryginalnie. Niestety poprzedni lokatorzy wymienili je na tanie drzwi z Castoramy, zupełnie niepasujące do całej reszty. Czy jest jakaś firma w Szczecinie, która mogłaby wykonać takie stylizowane drzwi wejściowe? Zdaję sobie sprawę, że to nie będzie tanie, ale chcę to zrobić. Z góry dzięki za informacje.

  2. Czy warto inwestować w jakieś mocno wyposażone drzwi antywłamaniowe? Rozumiem że mają chronić przed złodziejami, ale wydaje mi się, że jak ktoś chce wejść to i tak wejdzie, jak nie drzwiami to oknem. Chodzi mi o normalne mieszkanie małżeństwa na dorobku, a nie rekina biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *