Fachowy montaż przydomowych oczyszczalni ścieków

Przydomowe oczyszczalnie – duży wybór, wiele możliwości

Przydomowe oczyszczalnie ścieków znakomicie sprawdzają się w roli systemu odprowadzającego ścieki wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia domu do sieci kanalizacyjnej. W porównaniu z szambem są znacznie tańsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze w eksploatacji, a do tego nie stanowią zagrożenia dla naturalnego środowiska.

Ważne czynniki i rodzaje oczyszczalni

Wybór w zakresie przydomowych oczyszczalni jest całkiem spory. Trzeba jednakże pamiętać o tym, że montaż któregoś z tych systemów jest uzależniony od indywidualnych przesłanek, na które składają się przede wszystkim warunki panujące na danej posesji. Należy zatem mieć na względzie takie parametry jak m. in. wielkość działki czy rodzaj gruntu oraz stopień jego przepuszczalności.

Najczęściej spotykane są oczyszczalnie z drenażem rozsączającym. Oprócz nich występują jeszcze oczyszczalnie z filtrem piaskowym, hydrobotaniczne oraz kompaktowe, do których zaliczane są oczyszczalnie ze złożem biologicznym i z osadem czynnym.

Fachowy montaż i doradztwo!

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu montażu oczyszczalni. Przeprowadzamy dokładną, profesjonalną analizę warunków panujących na danej posesji i w oparciu o zdobyte w ten sposób informacje doradzamy naszym klientom najlepsze dla nich rozwiązanie.

Ogromną wagę przywiązujemy do wysokich standardów świadczonych przez nas usług. Duże doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje oraz rzetelne wywiązywanie się z umów zjednały nam wielu zadowolonych klientów. Liczymy na to, że Państwo również zechcecie dołączyć do ich grona. Serdecznie zapraszamy!

[Głosów: 1   Average: 5/5]

2 comments on “Fachowy montaż przydomowych oczyszczalni ścieków

  1. Witam. Chciałabym zainstalować taką instalację u siebie na działce. Czy są jakieś mniejsze systemy, które pasują do ogródków działkowych? Nie jestem tam codziennie, więc nie potrzebuję oczyszczalni jak w domu jednorodzinnym. Zależy mi żeby było ekologicznie i przy okazji ekonomicznie – odpowiednio do potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *