Gdzie kupić dobry filtr do wody w Szczecinie

Woda to najważniejszy element pokarmu dla każdego stworzenia na ziemi. Bez wody nie ma życia. Problem w tym, że woda, która dociera do nas w kranach niekoniecznie nadaje się do spożycia i niesie ze sobą wiele zagrożeń wynikających z zanieczyszczeń. Warto przemyśleć sprawę zamontowania odpowiedniego filtra, który uzdatni nam wodę z kranu to stanu idealnej czystości.

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się projektowaniem systemów uzdatniania wody poprzez zastosowanie najwyższej klasy firmowych podzespołów i urządzeń w zależności od zapotrzebowania naszych Klientów. Zawsze gwarantujemy pełen serwis zainstalowanych przez nas urządzeń i systemów. Wszystkie dostępne u nas systemy oczyszczania wody zostały przetestowane i zatwierdzone przez polskie instytucje normalizacyjne.

Nasze urządzenia do oczyszczania i uzdatniania wody mają szerokie zastosowanie zarówno w domach jak i w firmach (filtry i uzdatniacze podstawowe – przemysłowe, popularne odżelaziacze, skuteczne zmiękczacze automaty do filtrowania i parzenia wody w biurach, praktyczne dystrybutory wody itp). Zapewniamy  kompleksową usługę polegającą na odpowiednim doborze technologii, zaprojektowaniu i zbudowaniu systemu oraz montażu. Montowane przez nas systemy pozwalają zawsze utrzymać jakość uzdatnionej w ten sposób  wody na najwyższym poziomie.

Nasze realizacje oparte są zazwyczaj na podzespołach sprawdzonych i renomowanych firm takich jak: EcoWater,Osmonics/Autotrol, HST, Struktural, Aqua, Betatron, Ametek, Tapworks i innych. Te systemy zapewniają bardzo wysoki poziom technologiczny, niezawodność oraz profesjonalną pomoc techniczną.

Nasze urządzenia i systemy uzdatniają wodę na zasadzie:

– dokładnej filtracji mechanicznej – usuwanie zanieczyszczeń stałych
– filtracji węglowej – usuwanie obcych zapachów, smaku, chloru (do 99%) , barwy
– odżelazianiu – usuwanie żelaza, manganu Fe
– zmiękczaniu – usuwanie twardości wody
– odwróconej osmozy – usuwanie związków soli
– demineralizacji – usuwanie związków soli
– mikro i nanofiltracji – usuwanie mikrocząstek
– dozowania chemikaliów – uzdatnianie chemiczne
– dezynfekcji UV – działanie bakteriobójcze

Stosujemy indywidualny dobór każdego urządzenia. Wykonywany jest on na podstawie przeprowadzenia badań wody oraz zapotrzebowania wody na średnie zużycie wody.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

5 comments on “Gdzie kupić dobry filtr do wody w Szczecinie

  1. Mam w domu filtr do wody, jednak to co płynie z kranu jest tak słabej jakości i o tak paskudnym smaku, że nawet filtr nie jest w stanie tego zmienić. Woda z kranu ma metaliczny posmak i zapach mułu. Po przefiltrowaniu, w mniejszym stopniu, ale wciąż jest to wyczuwalne. Czy to wina filtra czy może woda jest po prostu tak beznadziejna, że nic nie jest w stanie jej pomóc?

  2. Podobno woda z filtra nie jest tak zdrowa jak mówią w reklamach – jest wyjałowiona ze wszystkiego i jest tylko bezwartościową cieczą bez żadnych substancji odżywczych. Jak to jest naprawdę? Domyślam się że prawda leży gdzieś pośrodku…

    • Woda to tylko baza. Pijesz przecież herbatę, kawę itp. Gotujesz na niej obiady, wykorzystujesz w potrawach. Więcej składników odżywczych zawiera np. zupa, którą ugotujesz, a nie sama woda, która służy wyłącznie za ciecz. W razie czego zawsze możesz pić wodę mineralną 🙂

  3. Moje dziecko jest uczulone na wiele rzeczy, w tym również na składniki wykorzystywane do uzdatniania wody pitnej. Czy używając takiego filtru uchronię syna przed objawami alergii? Obecnie mogę stosować przegotowaną wodę, ale nie zawsze taka jest potrzebna do spożycia. Jak oceniacie te filtry?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *