Komis samochodowy – Gdzie kupić tanio samochód w Szczecinie

Co jakiś czas większość z nas staje przed podjęciem ważnej życiowej decyzji, jaką jest zakup nowego samochodu. Nie jest to mały wydatek, zwykle zapożyczamy się u rodziny, bierzemy kredyty w bankach, bo z bieżących środków nie jesteśmy w stanie sfinansować takiego wydatku. Jaki polecacie komis samochodowy ? Gdzie kupić samochód w Szczecinie?

Zajmujemy się:

– sprowadzanie samochodów z zagranicy pod zamówienie
– import aut z Niemiec, Holandii, Belgii, Stanów Zjednoczonych (USA)
– wyszukiwanie bezwypadkowych samochodów na życzenie klienta
– sprawdzenie przed zakupowe aut sprowadzonych z zagranicy

Jedno z najczęściej kupowanych aut z Niemiec w Polsce to Audi a4. W naszej ofercie na pewno znajdziecie Państwo auto tej marki.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest udanie się do oficjalnego dealera danej marki, jednak większość z nas wybiera nieco tańsze rozwiązanie w postaci samochodu używanego. Pierwsza rzecz, którą robimy, to przeglądamy ogłoszenia motoryzacyjne w prasie i w internecie, a następnie udajemy się na oględziny pojazdu. Popularną metodą kupna używanego auta są również odwiedziny w punkcie sprzedaży samochodów używanych u dealerów – tam zapłacimy za auto więcej, jednak mamy pewność, że samochód pochodzi z legalnego źródła, na liczniku widnieje prawdziwy przebieg, a wszelkie usterki są naprawione. Taką działalność prowadzi w Szczecinie m.in. Ford i Skoda.

Każde auto jest dokładnie sprawdzane pod kątem sprawności technicznej. Sprzedajemy auta gotowe do rejestracji.

Jednak największym powodzeniem wśród przyszłych właścicieli aut cieszą się komisy samochodowe, które znajdziemy w stosunkowo dużej ilości każdej dzielnicy Szczecina, m.in. przy ulicy Kolumba i Mieszka I na lewobrzeżu i m.in. przy ul. Dąbskiej w Kijewie. Znaleźć tu można zarówno samochody sprowadzane z zagranicy, jak i wstawione w komis przez prywatnych oferentów. Ceny uzależnione są przede wszystkim od marki, roku produkcji jak i stanu technicznego pojazdu. Oferta jest naprawdę bogata, a często największym problemem jest dokonanie ostatecznego wyboru przez klienta.

Inne zapytania:

Szukam dobrego komisu z samochodami w Szczecinie.
Który komis samochodowy polecacie gdzie nie sprzedają złomów.
Kto sprowadza sprawdzone auta z Niemiec na zamówienie.

[Głosów: 2   Average: 4/5]

4 comments on “Komis samochodowy – Gdzie kupić tanio samochód w Szczecinie

  1. Znacie jakiś zaufany komis, w którym nie wcisną mi pudrowanego, bitego trupa z niemieckiego złomowiska, tylko jakieś porządne auto z wiarygodną historią? Szukam samochodu i na razie jestem przerażony tym, co sprzedają w komisach. Pierwszy właściciel, bezwypadkowy, z niskim przebiegiem to totalna ściema. Tak naprawdę to są szroty z cofanymi licznikami, które wcześniej wyglądały jak zdeptana puszka. MASAKRA! 😮

  2. ponieważ potrzebujesz szczerej odpowiedzi to ja Ci jej udzielę – nie ma takiego na pewno w Szczecinie. Wiem coS o tym 🙂

  3. Przy Bagiennej 36D w Szczecinie jest niezły dealer Peugeota, którego znam od 2000 roku. W tym czasie za ich pośrednictwem rozwinąłem całkiem sporą flotę dostawczaków. Jak coś to na życzenie ci nawet znajdą samochód używany w idealnym stanie technicznym. Mam od nich 2 używane i śmigają, aż miło. Z finansowaniem nigdy problemów nie miałem. Od ręki ubezpieczenia na uczciwych warunkach. Według mnie mają handlowców znających się na rzeczy, bez przesadnego naciągania. W budżecie zawsze się mieściłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *