Gdzie naprawić ekspres do kawy w Szczecinie – serwis ekspresów do kawy

Nowy serwis ekspresów do kawy na mapie Szczecina

Dla wielu dzień rozpoczyna się filiżanką kawy. Pyszną, aromatyczną, pachnącą filiżanką boskiego naparu…

Kawa, dzięki swoim pobudzającym właściwościom jest niezastąpiona rankiem. W ciągu dnia stanowi doskonały element każdej przerwy. A po pracy – jest idealna na spotkania towarzyskie i ciche popołudnia pełne relaksu.

Niestety, nawet zakup najlepszej na rynku kawy, nie zapewni idealnego naparu, przy nieumiejętnym przygotowaniu. Najlepszym rozwiązaniem są ekspresy do kawy. Dzięki nim, nawet laik

Ekspres do kawy Krups

Ekspres do kawy Krups

przygotuje doskonałą małą czarną. Maksimum jakości, przy minimalnym nakładzie własnych sił i umiejętności, uzyskamy przy zastosowaniu automatycznych ekspresów do kawy.

Ekspress Delonghi naprawa

Ekspress Delonghi naprawa

Jak każde urządzenie – ekspres do kawy, także się zużywa. Objawem tego jest stopniowa degradacja jakości parzonej kawy. Zmiany są na tyle subtelne, że najczęściej nie wyczuwamy ich, pomimo już naprawdę fatalnego smaku naparu. Jeżeli będziemy mieli szczęście, nasz ekspres zepsuje się i wyląduje w serwisie, gdzie kompetentny serwisant na pewno zwróci uwagę na potrzebę konserwacji sprzętu. W takim przypadku najczęstszą reakcją właścicieli, po pierwszej zaparzonej kawie w świeżo naprawionym i zakonserwowanym ekspresie, jest szok i niedowierzanie, jak bardzo zmienił się smak tej samej kawy.

A tak naprawdę, dzięki niewielkim nakładom finansowym na regularne konserwacje ekspresu w dobrym serwisie, możemy zapewnić sobie doskonały smak małej czarnej każdego ranka.

Chmielewski Ekspresy jest nowym serwisem ekspresów do kawy, który mieści się przy ulicy Krzysztofa Kolumba 59 w Szczecinie. Przed budynkiem znajduje się parking dla naszych klientów.

Aby wyjść naprzeciw wymaganiom klientów, serwis Chmielewski Ekspresy zapewnia możliwość zlecenia przewozu ekspresu od i do klienta.

W ramach usług serwisowych oferujemy:

– Profesjonalną diagnozę – wiemy, jak ważna dla klienta jest szybka i sprawna ocena stanu urządzenia;
– Rzetelną wycenę – zarówno potencjalnej naprawy jak i samego urządzenia, w celu wyboru najlepszego wariantu dla klienta;
– Skuteczną naprawę – dla wygody klientów posiadamy rozbudowany magazyn części. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami wysokiej jakości materiałów;
– Konserwację ekspresów – dla klientów zapewniamy ocenę jakości parzonej kawy przez profesjonalnego baristę.
– Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie zakupu i obsługi ekspresów do kawy.

Oferujemy również ekspresy używane w dobrych cenach, dla których gwarantujemy serwis na preferencyjnych warunkach.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej : www.chmielewski.szczecin.pl

Tel: 663 001 240
Email: chmielewskiekspresy@gmail.com

Chmielewski Ekspresy

Ul. Kolumba 59,
70-035 Szczecin

 

[Głosów: 8   Average: 3.4/5]

One comment on “Gdzie naprawić ekspres do kawy w Szczecinie – serwis ekspresów do kawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *