Gdzie naprawić rower w Szczecinie?

Wiosna to pora roku, gdy większość z nas przypomina sobie o tym, że gdzieś na dnie piwnicy stoi zapomniany od kilku miesięcy jednoślad. Gdy pogoda sprzyja, chętnie przemieszczamy się po mieście rowerem, częściej też wybieramy się na przejażdżki po zielonych terenach, których w Szczecinie nie brakuje.

Serwis rowerowy
Adres:
ul. Traugutta 99 (wejście od strony ul. Cieszkowskiego)
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Jednak po zimowej przerwie bardzo ważne jest, aby dokonać niezbędnego przeglądu roweru, wykonać kilka czynności konserwacyjnych, a także naprawić wszelkie usterki, które mogą utrudnić, a wręcz uniemożliwić nam jazdę. Dlatego warto wybrać się do najbliższego punktu serwisowego i zadbać o swój pojazd. Początek wiosny jest ku temu najlepszą okazją.

W Szczecinie możemy znaleźć wiele sklepów rowerowych, które poza sprzedażą jednośladów, zajmują się również profesjonalnym serwisem. Najlepsze pod tym względem okazują się niewielkie punkty handlowo-usługowe prowadzone przez prawdziwych pasjonatów – oni zawsze szczerze i rzetelnie doradzą, jakie części należy dobrać, aby jak najczęściej się psuły, a także podchodzą do swojej pracy z prawdziwą pasją. Takie firmy zwykle lokują swoje usługi w dawnych magazynach, warsztatach, podwórkach starych kamienic – lokalizacjach odbiegających od “butikowej” elegancji. Tutaj liczy się przede wszystkim forma, a nie treść.
O własny rower warto dbać, bo jest to najtańszy i najzdrowszy środek transportu, a w mieście okazuje się jednym z najszybszych – pamiętajmy, że rowery nie stoją w korkach!

[Głosów: 0   Average: 0/5]

2 comments on “Gdzie naprawić rower w Szczecinie?

  1. Pilnie potrzebuję wymienić suport w rowerze. Coś mi w nim stuka i znajomi powiedzieli, że w gre wchodzi tylko wymiana. Jakie to są koszty?I gdzie na Pomorzanach znajdę dobrego speca od rowerów? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

  2. W jakim warsztacie zainstalują mi koszyk na kierownicę? Kupiłam wczoraj fajny kosz, ale wygląda na to, że trzeba nie tylko rozkręcić kierownicę, ale też pomajstrować przy kole, a to za dużo jak na moje umiejętności. Dla jasności – dętkę umiem zmienić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *