Gdzie naprawić w Szczecinie pralkę, lodówkę, zmywarkę

Elektryczne artykuły gospodarstwa domowego, czyli pralki, lodówki, zmywarki do naczyć, czy drobny sprzęt AGD, stanowią zdecydowaną większość urządzeń elektrycznych używanych nie tylko w naszych domach, ale w całym naszym życiu. Można obejść się bez kuchenki mikrofalowej czy zmywarki do naczyń, jednak bez pralki czy lodówki naprawdę trudno wyobrazić sobie życie we współczesnym świecie.

Sprzęt elektryczny ma jednak tę cechę, której nie lubi chyba nikt – od czasu do czasu ma miejsce jakaś awaria, która uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Bęben w pralce przestaje się obracać, lodówka nagle zaczyna grzać, a zmywarka przestaje dozować wodę.

Polecamy dobry serwis sprzętu AGD w Szczecinie:

Kama Edward Bazyliński
Adres: Szafera 54A
71-245 Szczecin Telefon: 91 432 70 26

Co zrobić w takiej sytuacji? Można po prostu wymienić sprzęt na nowy – pójść do sklepu, zamówić przez internet, a stare urządzenie oddać do ekoportu. Jednak nie zawsze istnieje taka potrzeba. Usterka, która na pozór wydaje się poważna, może okazać się drobiazgiem, który da się naprawić w ciągu kilkunastu minut.

Jeżeli sprzęt nie jest wiekowy, warto najpierw skontaktować się z serwisem AGD i umówić z mechanikiem, który postawi diagnozę i uzna, czy pralka, zmywarka lub lodówka wymaga naprawy, czy jednak trzeba wymienić ją na nowy egzemplarz.

Nasza firma od lat zajmuje się naprawą sprzętu gospodarstwa domowego – naprawiamy zarówno sprzęt gabarytowy jak pralki czy lodówki, jak i drobne urządzenia typu kuchenki mikrofalowe, roboty kuchenne czy ekspresy do kawy. Dzięki wykwalifikowanej kadrze serwisantów, gwarantujemy wysoką jakość wykonanej usługi. Zajmujemy się naprawą urządzeń wielu firm, co sprawia, że jesteśmy uniwersalni i elastyczni i nie ograniczamy się do wąskiej grupy producentów. Oferujemy dobrą jakość i przystępne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

8 comments on “Gdzie naprawić w Szczecinie pralkę, lodówkę, zmywarkę

 1. Pilnie potrzebuję fachowca od naprawy pralek w Szczecinie Dąbiu. Pralka nie wypuszcza mi wody. Nie wiem czy coś się zapchało czy pompa się zepsuła. Może znacie jakiegoś dobrego mechanika od tych spraw? Z góry dziękuję za informacje

 2. Ratunku! Lodówka zamiast chłodzić, zaczęła mi grzać! Znacie jakiegoś fachowca, który pomoże samotnej kobiecie w problemie niedziałającej lodówki? W takie upały nie da się żyć bez tego urządzenia 🙁

  • Obawiam się że to może być agregat, więc koszty naprawy mogą nie być małe. Chyba lepiej rozejrzeć się za nową lodówką, nawet używaną, bo naprawa może być zupełnie nieopłacalna

 3. Witam, mam ostatnio problem z pralką. Za każdym razem, gdy sypię proszek do zasobnika, nie jest on wypłukiwany do końca i zostają jego duże ilości, zamiast spłynąć z wodą do bębna. Czy to wina proszku czy może coś się dzieje z pralką? Niedawno wszystko było w porządku, a to dzieje się od około 3 tygodni.

  • Przyczyny mogą być różne. Może to być pompa, zakamienione przewody od wody albo też jakieś uszkodzenie mechaniczne dozownika. Myślę, że bez pomocy fachowca się nie obejdzie. Miałam kiedyś podobny problem, ale nigdy go nie naprawiłam, bo w międzyczasie padł programator i pralka nadawała się do wymiany.

  • Niestety to wszystko przez wodę w kranach. Kamień zabija pralki bardzo szybko… i nie ma co się oszukiwać, że jak się kupi Calgon albo inny podobny specyfik, to nasze pralki będą działały do końca świata. To nie Polar ani ruska Wiatka z czasów PRLu, których nie dało się zajeździć.

 4. Czy w Szczecinie ktoś naprawia sprzęt firmy Miele? Wiem… to nie ma prawa się zepsuć, ale po prostu pękła mi szybka w pralce i boję się, że zacznie przeciekać. Szukam jakiegoś serwisu na miejscu, żeby nie bawić się na własną rękę w sprowadzanie części z Niemiec.

 5. Gdzie można oddać starą lodówkę? Wiem że nie można wystawić jej pod śmietnikiem, a nie kupuję w tej chwili nowej lodówki, więc nie mogę przekazać jej dostawcy. Czy w Szczecinie ktoś zajmuje się odbiorem zużytego sprzętu AGD bezpośrednio z domu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *