Gdzie w Szczecinie dać aparat fotograficzny do naprawy

Aparat fotograficzny to urządzenie, które ma każdy z nas, chociażby w telefonie komórkowym. Pomimo kieszonkowych gabarytów robią całkiem dobre zdjęcia. Jednak z tego powodu tradycyjne aparaty nie wyginęły. Niewielkie kompaktowe urządzenia, czy bardziej zaawansowane lustrzanki to sprzęt, który wcale nie stracił na popularności i jest używany nie tylko przez profesjonalistów, ale także przez amatorów fotografii.

Niestety jak to bywa z każdym sprzętem, nawet egzemplarze najwyższej klasy potrafią zepsuć się w najmniej oczekiwanym momencie. Sprzęt fotograficzny należy do jednego z bardziej skomplikowanych pod względem techniki i precyzji wykonania, więc własnoręczne, samodzielne naprawy nie wchodzą w grę.

Gdzie więc szukać pomocy, gdy popsuje się aparat fotograficzny? Gdzie w Szczecinie znajduje się dobry serwis aparatów fotograficznych, kamer, obiektywów i innego sprzętu służącego do rejestracji obrazu? Okazuje się, że jest kilka punktów, które się tym zajmują. Są to zarówno serwisy autoryzowane producentów sprzętu fotograficznego, jak i mniejsze punkty, w których pracują specjaliści w tej dziedzinie i zajmują się naprawą sprzętu.

W zależności od klasy sprzętu i rozmiaru awarii, możemy wybrać, czy oddać sprzęt do dużego serwisu, gdzie części zamienne mogą okazać się drogie, czy zdecydować się na pomoc rzemieślnika, który niedrogo, a skutecznie przywróci życie naszemu aparatowi fotograficznemu i pozwoli nadal cieszyć się tym pięknym hobby, jakim jest fotografia.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

8 comments on “Gdzie w Szczecinie dać aparat fotograficzny do naprawy

  1. Mam lustrzankę Nikona i ostatnio coś dziwnego dzieje się z wyświetlaczem. Tak jakby coś nie łączyło, bo co jakiś czas robi się ciemny i działa mi tylko wizjer. Czy muszę iść z tym do autoryzowanego serwisu, czy iść do jakiegoś małego zakładu? Kogo moglibyście polecić w Szczecinie?

  2. Coś mi się zacięło w obiektywie i nie mogę kręcić pierścieniem. Gdzie mogę oddać obiektyw do naprawy? Bardzo mi zależy na szybkiej naprawie, bo za 2 tygodnie wyjeżdżam na urlop, a bez aparatu nigdzie się nie ruszam. Pomocy!

  3. Szukam dobrego serwisu Canona w Szczecinie. Coś mi się stało z przyciskami od menu i innych funkcji. Nie wiem co się stało, bo to pojawiło się bez żadnej przyczyny. Jednego dnia działało, a drugiego już nie. Nie wiem o co chodzi…

  4. Gdzie w Szczecinie szybko naprawiają obiektywy Nikona? Zacina mi się pierścień od ustawiania ostrości i nie wiem czy to kwestia wyczyszczenia mechanizmu czy jakaś poważniejsza sprawa? Z góry dzięki za info!

  5. Szukam sklepu w Szczecinie z akcesoriami do aparatów – filtrami, obiektywami itp. – nie muszą być firmówki, ale jakieś w miarę dobrej jakości. Co polecicie?

  6. Szukam dobrego sklepu z obiektywami w Szczecinie. Potrzebuję pilnie kupić nowy i zależy mi na sklepie z dużym wyborem i fachową obsługą. Z góry dzięki za info.

  7. Aparaty i obiektywy wszystkich znanych marek w tym Canon, Nikon, Sony, Olympus i Pentax można naprawić w serwisie Spektrumfoto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *