Gdzie w Szczecinie naprawiają tanio drukarki – serwis drukarek

Kupując w sklepie drukarkę do domowego użytku, bardzo często zwracamy uwagę na jej cenę i jak najtańszą eksploatację w przyszłości – tanie tusze lub jeszcze tańsze zamienniki. W takim przypadku, w razie awarii, drukarka nie jest zanoszona do serwisu, tylko oddawana do utylizacji. Była niedroga, więc nie jest szkoda jej wyrzucić.

Jednak nie wszyscy bazują na tanim i niestety awaryjnym sprzęcie, ponad cenę stawiają jakość i bezawaryjność urządzenia i wybierają modele drukarek z wyższej półki, płacąc za nie dość duże pieniądze. Niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i sprzęt ulega awarii. W tym przypadku wyrzucenie drukarki nie wchodzi w grę, bo byłaby to zbyt duża strata. Lepiej oddać ją w ręce specjalistów, którzy zdiagnozują i usuną problem. Gdzie w Szczecinie można naprawić zepsutą drukarkę?

Chociaż niewielu użytkowników drukarek oddaje je do naprawy w razie awarii, punkty serwisowe cieszą się zainteresowaniem i przyjmowane są do nich najróżniejsze modele – zarówno te drogie i zaawansowane technicznie urządzenia, jak i te proste, kupione za niewysoką cenę. W większości z nich konieczna jest przeprowadzenie zabiegów konserwacyjnych – czyszczenia dysz, rolek, konserwacji mechanizmu itp. Ewentualnie do tego dochodzi wymiana tuszu lub toneru na nowy.

Po takich czynnościach drukarka wraca najczęściej do właściciela w pełni sprawna i można ją użytkować bez większych problemów przez kolejne miesiące lub lata.

[Głosów: 1   Average: 4/5]

9 comments on “Gdzie w Szczecinie naprawiają tanio drukarki – serwis drukarek

 1. Czy opłaca się naprawiać drukarkę atramentową? Kupiłam w kwietniu drukarkę żeby wydrukować sobie pracę magisterską, wszystko działało dobrze do momentu wymiany tuszu. Teraz pokazuje mi się komunikat, że sprzęt nie rozpoznaje kardridża. Nie wiem czy to wina drukarki, czy tego że kupiłam zamienniki. Pomóżcie!

 2. Mam drukarkę ze skanerem i ostatnio skaner się zepsuł. Gdzie mogę w Szczecinie oddać do naprawy taką drukarkę? Chodzi chyba o wymianę świetlówki, bo zamiast świecić ciągłym światłem to mruga, jakby miała się zaraz przepalić.

  • Sprawdź czy wymiana tej świetlówki nie będzie prawie tyle samo kosztować co nowa drukarka. W wielu przypadkach sprzętu nie opłaca się naprawiać, bo jest on obliczony na konkretny czas użytkowania, a części zamienne są bardzo drogie.

  • Nowa świetlówka do skanera jest droga i może przekroczyć połowę jego wartości. Myślę, że nie warto bawić się w naprawę, tylko lepiej kupić coś nowego.

  • Zdecydowanie! Miałem drukarkę, za którą dałem jakieś 350 złotych, a gdy się zepsuła, okazało się, że naprawa będzie kosztowała 250 złotych. W ogóle się to nie opłaca. Obecnie nowa drukarka kosztuje tyle co komplet oryginalnych tuszy plus parę złotych.

 3. Kupiłem ostatnio drukarkę i mam z nią coraz większe problemy – wydruk jest niewyraźny, niekompletny i pojawiają się na nim niewydrukowane białe linie. Wiecie może gdzie w Szczecinie mieści się serwis Epsona? Takie rzeczy chyba podlegają gwarancji?

 4. Zapraszamy do nas. Zajmujemy się naprawa drukarek od 2001 roku. Nie realizujemy napraw, których koszt przekracza znacząca część wartości urządzenia. Diagnozujemy urządzenie bezpłatnie, wyceniamy naprawę i decyzje zostawiamy klientowi.

  • Zapraszamy na https://serwisdrukarek.pl Zajmujemy się naprawą drukarek od 2001 roku. Nie realizujemy napraw, których koszt przekracza znacząca część wartości urządzenia. Diagnozujemy urządzenie bezpłatnie, wyceniamy naprawę i decyzje zostawiamy klientowi.
   Niestety możemy tylko potwierdzić, to co pisze część użytkowników. Przy tanich drukarkach (nawet poniżej 200 PLN) z “marketów”, opłacalność naprawy jest kiepska. Nie jest tajemnicą, że niektórzy producenci oferują nam drukarki “jednorazowe”, tzn. ma działać 2-3 lata i nie dać się później naprawić. Ponadto bardzo często koszty zakupu materiałów eksploatacyjnych w przeciągu roku przewyższą wartość urządzenia.
   Klientom, których urządzeń nie opłaca się naprawiać, proponujemy nowe, sprawdzone przez nas urządzenia, żeby uniknąć powyższych problemów. 18 lat doświadczenia, zaowocowało wiedzą, którą się chętnie z Wami podzielimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *