naprawa notebooka

Gdzie w Szczecinie naprawić laptopa ? Serwis notebooków.

To, że komputery już dawno zadomowiły się na dobre praktycznie we wszystkich firmach nie dziwi nikogo. Nawet fakt, że dziś w domach niejednokrotnie każdy ma swój laptop lub tablet, który używa do pracy lub zabawy, nie jest niczym szczególnym. Elektronika stała się dla nas ‘chlebem powszednim’, podstawą egzystencji.
Niestety zdarzają się sytuacje, gdy taki sprzęt odmawia posłuszeństwa. Czy to zalanie, czy upadek, czy niezawinione uszkodzenia, to pojawia się kwestia naprawy. Gdzie w Szczecinie oddać do naprawy laptop ?

W Szczecinie jak i w wielu innych miastach można znaleźć wiele firm zajmujących się serwisem sprzętu elektronicznego. W jednych są bardziej wykwalifikowani pracownicy, w innych – mniej, jedne firmy są tańsze, inne – droższe. Jak wybrać tę najbardziej optymalną ? Któremu serwisowi można zaufać ? Kto szybko, profesjonalnie i w miarę niedrogo naprawi laptop ?

Serwis laptopów Szczecin

wymiana dysku w laptopieOdpowiedzieć na te pytania wcale nie jest trudna. Doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas współpracy z kilkoma podmiotami, pozwala jednoznacznie wskazać najlepszy według nas warsztat. Od kilkunastu lat wszelki sprzęt elektroniczny oddajemy do naprawy do :

It Serwis Jarosław Kurs
ul. Żołnierska 5a
Szczecin 71-210

tel. 607 592 397

Najczęściej potrzebowaliśmy pomocy do uszkodzonych notebooków. Podstawowym felerem z jakim kilka razy się spotkaliśmy, to problemy z ładowaniem akumulatorów i zasilaniem – wymiana gniazd oraz naprawa zasilaczy. Wszystko to było wykonywane praktycznie na bieżąco. Przy okazji ingerencji we wnętrze, obowiązkowo było przeprowadzane czyszczenie radiatorów oraz wentylatorów.
Wymiana matryc LCD także nie sprawiała większych problemów w tym serwisie. O wymianie dysków twardych, czy naprawie systemów, nie ma praktycznie co wspominać, bo to chleb powszedni. Wydaje się, że naprawa laptopów to dla nich to czysta przyjemność.

uszkodzony laptopOczywiście naprawa drukarek, monitorów oraz innego sprzętu komputerowego także leży w zakresie działalności serwisu.

Zdarzało się, że do naprawy oddawaliśmy inny sprzęt elektroniczny np. sterownik palnika olejowego do pieca CO – tutaj także mogliśmy liczyć na pozytywne rozwiązanie naszego problemu.

Z całą stanowczością możemy polecić tę firmę każdemu, kto w Szczecinie potrzebuje profesjonalnej naprawy uszkodzonego urządzenia. Kilkunastoletnie doświadczenie w serwisie elektroniki przemysłowej gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]