Kto naprawia nawigacje samochodowe w Szczecinie

Wybierając się w podróż samochodem, często korzystamy z takiego urządzenia jak nawigacja – niedużego, stosunkowo niedrogiego, ale bardzo praktycznego – przydatnego nie tylko przy długich wyprawach, ale także w poruszaniu się po mieście, gdzie łatwo można się zgubić w plątaninie ulic. Jednak, żeby nawigacja samochodowa spełniała swoją rolę w 100 procentach, należy co jakiś czas dokonywać niezbędnych aktualizacji.

Ważne jest też, aby urządzenie funkcjonowało w języku polskim. Często kupując nawigację taniej, za granicą, nie możemy jej w pełni używać, bo interfejs i informacja głosowa używa innego języka. Wówczas należy ją spolszczyć, a można dokonać tego w wyspecjalizowanej firmie, która zaktualizuje oprogramowanie w urządzeniu.

Polecamy:

Elektronika Samochodowa
Adres: ul. Łukasińskiego 88
71-215 Szczecin, tel. +48 91 812 87 66

Mapy można zaktualizować samodzielnie, przez internet, ale nie każdy umie sobie z tym poradzić, a w takiej firmie można to zrobić całkiem niedrogo i z gwarancją, że wszystko będzie działać jak należy, a kierowca bez problemu dojedzie do celu.

W naszej firmie dokonają Państwo niezbędnych czynności konserwacyjnych i aktualizacyjnych w urządzeniach GPS. Wykonanie usługi zajmuje niewiele czasu, jest zrobione w pełni profesjonalnymi metodami, kosztuje niewiele i zapewnia sprawne działanie nawigacji samochodowej przez kolejne miesiące. Zapraszamy.

Pokrewne zagadnienia:

Szukam pilnie kto mi wgra aktualizacje do mojej nawigacji w samochodzie.
Potrzebuję wgrać polskie menu i mapy do nawigacji w aucie.

[Głosów: 2   Average: 5/5]

3 comments on “Kto naprawia nawigacje samochodowe w Szczecinie

  1. Szukam kto tanio wgra mi polskie menu do nawigacji bmw e46 . próbowałem sam ale odpuściłem bo nie chce zepsuć więc szukam gdzie jest nie drogi warsztat lub serwis który wgrywa polkie menu do beemek i ogólnie do samochodów niemieckich takich jak audi czy vw

  2. Gdzie mogę tanio wgrać w Szczecinie nowe mapy do nawigacji? Sama nie potrafię, mój facet też nie wie jak, a mam mapy sprzed 5 lat, więc bardzo nieaktualne. Jeśli znacie jakąś dobrą i niedrogą firmę, proszę o informacje 🙂

  3. Potrzebuję pilnie zaktualizować mapę Europy w nawigacji MioMap. Gdzie zrobię to najszybciej i najtaniej? Wiem że to nie jest tania usługa ale zależy mi na tym żeby mieć bieżące mapy Niemiec i Holandii, żeby się tam nie pogubić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *