Najtańsze taksówki w Szczecinie

Polecamy korporacje tanią taksówkarską TAXI 4 You. Jest to aktualnie jedna z największych firm zajmujących się przewozem osób w mieście Szczecin. Aktualnie grupa ta zrzesza ok 250 taksówek i cały czas dynamicznie się rozwija. Siedzibę firmy to nowoczesna baza znajdująca się przy ul. Gryfińskiej 129.

 

Kilka lat temu korporacja wprowadziła nowoczesny i bardzo skuteczny system łączności TAXI RT 2000 pozwalający na szybką i profesjonalną obsługę klienta. W najbliższym czasie firma planuje także wyposażenie wszystkich taksówek w nadajniki GPS co pozwoli na łatwiejsze kierowanie kierowców do miejsc zamawianych przez klientów.

Tanie taxi Szczecin

Staramy się zawsze żeby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie przy zachowaniu jak najniższych cen. Świadczymy naprawdę dobre usługi w bardzo dobrej cenie. Stale odświeżamy naszą flotę aut i posiadamy także luksusowe limuzyny dla bardziej wymagających klientów.

Zamów TAXI

tel. 194-64 lub 914 833 833

Często zadawane pytania:

Jaka korporacja taksówkarska w Szczecinie jest najtańsza?
Jakimi taksówkami najczęściej jeździcie?
Które szczecińskie taksówki mają najniższe ceny i przyjeżdżają najszybciej?
Jaką taksówkę zamówić żeby szybko przyjechała i była tania?
Które taksówki nie oszukują klientów sa uczciwe i mają najtaniej przejazd za 1 km?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

6 comments on “Najtańsze taksówki w Szczecinie

  1. W jakich szczecińskich korporacjach można płacić kartą? Wiem, że w T4U jest to możliwe, ale ja akurat mam ostatnio z nimi złe doświadczenia i wolałbym zmienić korporację na jakąś inną. Nie jeżdżę często taksówkami, ale zwykle płacę zbliżeniowo i nie noszę przy sobie większej gotówki. Jakieś pomysły?

  2. Znacie jakieś tanie TAXI bagażowe w Szczecinie? Dzwoniłam po różnych korporacjach i wszędzie cena nie schodzi poniżej 50 zł. To trochę drogo jak na przewiezienie jednej niedużej szafy ze Zdrojów do centrum… Prosta droga, 15 minut jazdy, a taka cena z kosmosu 🙁

  3. Czy wie ktoś jaka taksówka dowiezie mnie najtaniej z Gumieniec do Goleniowa na lotnisko? Słyszałem że nie jest tanio, więc fajnie byłoby znaleźć coś na poziomie i za rozsądną cenę. Nie chcialbym płacić za taryfę więcej niż za bilet lotniczy do Londynu 😀

  4. Która korporacja w Szczecinie miała takie “londyńskie” taksówki? Chciałabym wynająć je na imprezę, którą organizuję i fajnie byłoby żeby goście mogli być dowiezieni na miejsce czymś niebanalnym i oryginalnym.

  5. A słyszeliście ostatnio o jakimś taksówkarzu który wywiózł klientkę do lasu, bo zabrakło jej pieniędzy za kurs? Sprawa była głośna, bo pisali o niej w gazetach, tylko nie pamiętam dokładnie jaka to była korporacja. Pamiętacie może? Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *