Nowoczesne gipsy szpachlowe i gładzie gipsowe

Gipsy szpachlowe i gładzie gipsowe to materiały niezbędne wszędzie tam, gdzie w rachubę wchodzi wyrównanie ścian. Dzięki nim można uzyskać gładką powierzchnię, która idealnie nadaje się do malowania lub tapetowania, zapewniając bardzo wysokie walory wizualne.

Niezbędne zabiegi

Gipsy oraz gładzie należą do podstawowych materiałów wykorzystywanych w pracach remontowych i budowlanych. Gipsy szpachlowe umożliwiają pozbycie się większych nierówności oraz uzyskanie pożądanych kątów, stosuje się je bezpośrednio na podłoże. Dopiero później można na nie nanieść gładź, która – jak sama nazwa zresztą wskazuje – pozwala wygładzić powierzchnię aż do uzyskania pożądanego rezultatu.

Po takich zabiegach ściana prezentuje się niezwykle ładnie i elegancko. Ponadto staje się również bardziej odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, jest trwalsza i solidniejsza.

Jeżeli planujecie Państwo remont w swoim mieszkaniu lub w biurze bądź przymierzacie się do budowy domu, potrzebujecie rzetelnej firmy świadczących usługi remontowo-budowlane w szerokim zakresie. Nam możecie powierzyć nie tylko ściany w Waszych domostwach, ale także realizację całej inwestycji.

Liczy się jakość!

Pracujemy wyłącznie na najlepszych jakościowo materiałach, zaś nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy o wysokim poziomie umiejętności i doświadczenia. Specjalnie dla Państwa wybierzemy takie rozwiązanie, które spełnią kryteria danej inwestycji. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie.

Piękne, równe ściany to połowa sukcesu i podstawa każdej udanej aranżacji wnętrza!

[Głosów: 0   Average: 0/5]

7 comments on “Nowoczesne gipsy szpachlowe i gładzie gipsowe

  1. Szukam taniej i dobrej firmy w Szczecinie, która zajmuje się wykańczaniem ścian w pomieszczeniach – chodzi mi o tynkowanie, wygładzanie ścian itp. Wiem, że dobre i tanie rzadko idzie w parze, ale zależy mi na kimś sprawdzonym. Może znacie kogoś, kto podjąłby się takiej fuchy? Osiedle Zawadzkiego, mieszkanie 55 metrów. Do zrobienia prawie całość.

  2. Szukam firmę która wyrówna mi ściany w niewielkim lokalu użytkowym w centrum. Otwieram biuro i chciałbym, żeby ładnie wyglądało. Podłoga jest ok, tylko ściany i sufit wymagają odświeżenia i wyrównania

  3. Potrzebuję fachowca, który obmuruje i wygładzi ściany dookoła drzwi wejściowych do mieszkania. Po wymianie mam wszystko w stanie surowym. Trzeba wygładzić ściany dookoła drzwi i pomalować. Na jaki koszt mam się przygotować?

  4. Ile kosztuje szpachlowanie ścian? Chodzi mi o pokój 14 m2. Zerwałam tapety i to co zastałam pod spodem to jakiś dramat. Koniecznie trzeba położyć nową gładź na całej powierzchni i pomalować. Znacie jakąś dobrą firmę, która podejmie się tego zadania? Mieszkanie w bloku, Szczecin – prawobrzeże

  5. znacie jakiegoś specjalistę od gładzenia i malowania ścian na Warszewie? Potrzebna pilna interwencja. Cała kuchnia 12 metrów kwadratowych do remontu po zalaniu.Ściany wyglądają strasznie…

  6. Remontuję dom po dziadkach na Stołczynie. Mam już speców od elektryki, ogrzewania i nawet od przestawiania ścian. Szukam kogoś do wykończeniówki – szpachlowania, malowania itp. Czy możecie polecić kogoś dobrego w temacie?

  7. Przy przenoszeniu mebli dość mocno porysowałam ścianę. Przydałoby się ją trochę wygładzić. Kolor na szczęście jest biały, więc z pomalowaniem nie będzie problemu. Znacie kogoś, kto podjąłby się tego zadania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *