Okna plastikowe, drewniane, montaż, serwis

Okna drewniane i plastikowe
Nasza firma oferuje wysokiej jakości okna plastikowe i drewniane wraz z montażem w domu lub w mieszkaniu czy w wybranym obiekcie budowlanym. Jeśli zależy Ci na tym, aby okna były wytrzymałe na wpływ czynników zewnętrznych, a jednocześnie ich estetyce nie można było nic zarzucić, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Okna na świat do każdego domu

Oferujemy okna PCV o profilach wielokomorowych, aluminiowe i drewniane. Są to wytrzymałe, solidne okna, wykonywane w standardowych wymiarach lub bezpośrednio według indywidualnego zamówienia klienta. Dostarczamy klientom okna o szybach wysokiej przejrzystości, wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Są odporne na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, zapewniają również odpowiednią izolację termiczną i akustyczną.

Okna o europejskim standardzie w przystępnej cenie!

Nasze okna z powodzeniem mogą być stosowane w domach energooszczędnych i pasywnych. Wykonamy dla Ciebie kompleksową usługę wyprodukowania okna o określonych, odpowiadających Ci parametrach, a następnie dostarczymy je pod wskazany adres. Możemy również zamontować okno w Twoim domu, mieszkaniu, w firmie czy w instytucji.

Cena usługi montażu i samego okna pozytywnie Cię zaskoczy, zwłaszcza, że w porównaniu z konkurencją oferujemy atrakcyjny system rabatów i zniżek dla stałych klientów. Możesz więc śmiało zamawiać okna od naszej firmy, bez obaw o swój budżet przeznaczony na taką inwestycję.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – nie pożałujesz dokonanego wyboru.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Okna plastikowe, drewniane, montaż, serwis

  1. Potrzebuję pilnie wymienić okna w Szczecinie na Niebuszewie. Za 2 tygodnie w mojej kamienicy ma pojawić się ekipa od remontu elewacji, więc wolałabym wymienić wcześniej okna, żeby już wszystko miało ręce i nogi. Znacie jakąś firmę, która podjęłaby się tego w tak krótkim czasie? WIem, że najwięcej zależy od dostawy okien z fabryki, ale może jest jakaś firma, która montuje okna w trybie express?

  2. Jak myślicie? Lepiej zamontować okna plastikowe czy drewniane? O tych drugich słyszałem dużo dobrego, ale pod warunkiem, że drewno jest odpowiedniej jakości – leżakowane i dobrze zaimpregnowane, bo w przeciwnym razie puchnie i się odkształca. Jak to sprawdzić?

  3. Szukam pilnie firmy, która zrobi na zamówienie i zamontuje drewniane okna w zabytkowym budynku na Pogodnie. Nie chcemy ulegać trendowi wymiany wszystkiego na plastik, a poza tym chcielibyśmy zachować unikalny charakter willi. Wytyczne konserwatora to już inna sprawa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *