Polecane biuro księgowo-rachunkowe

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą są zobowiązani do prowadzenia ksiąg ze swojej działalności. Jednakże rozliczanie podatków, prowadzenie ksiąg rachunkowych, wypełnianie formularzy do ZUS-u czy urzędu skarbowego może przysporzyć wiele trudności. Dobrym rozwiązaniem jest zlecenie prowadzenia ksiąg wykwalifikowanej księgowej lub zewnętrznemu podmiotowi jakim jest biuro rachunkowe. Na rynku szczecińskim działa coraz więcej biur rachunkowych, dlatego warto być zorientowanym w zakresie usług świadczonych przez wspomniane podmioty.

 

Polecamy naprawdę tanie i dobre biuro rachunkowe z doświadczoną księgową w Szczecinie

Biuro Rachunkowe – małe i duże firmy
Spółki Z o.o., fundacje – pełna księgowość
Zusy, kadry, płace

Dobra księgowa Szczecin
Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Księgowa Aleksandra Zabraniak
70-254 Szczecin, ul. Łokietka 2/1
tel. 698 590 229

Podstawowym zadaniem biura rachunkowego jest prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oddając się w ręce wykwalifikowanego biura rachunkowego, przedsiębiorca ma pewność skrupulatnego księgowania wszystkich dokonanych obrotów finansowych w poszczególnych miesiącach oraz rzetelnych wyników finansowych swojej firmy. W zakres obowiązków biura należy również prowadzenie ewidencji i dokumentów, wymaganych przez organy kontroli czy nadzoru.  Będzie to podatkowa księga przychodów i rozchodów (dla małych firm), a dla podmiotów osiągających wyższe przychody prowadzona jest pełna księgowość w postaci ksiąg rachunkowych. Na podstawie takiej ewidencji księgowej sporządzane są deklaracje podatkowe oraz sprawozdania finansowe.

Biuro rachunkowe oferuje również obsługę kadrowo- płacową, w zakres której wchodzi comiesięczne opracowywanie listy płac, wystawianie przelewów, przygotowywanie raportów dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i składanie wymaganej dokumentacji do urzędu skarbowego. Oprócz tego świadczy obsługę z zakresu spraw podatkowych związanych z rozliczeniami i deklaracjami podatkowymi. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę z biurem rachunkowym może liczyć na rzetelne doradztwo prawne jak i fachową pomoc w sprawach finansowych, takich jak: rachunki, kredyty, podatki, ubezpieczenia. Biuro rachunkowe sporządza także sprawozdania finansowe, dzięki którym przedsiębiorca widzi rzeczywistą sytuację finansową swojej firmy.

Przepisy prawne z dziedziny rachunkowości i finansów ciągle się zmieniają, a przeciętny przedsiębiorca nie jest wstanie cały czas śledzić nowych przepisów, dlatego rozsądnie jest   powierzyć obsługę księgową w ręce doświadczonego biura rachunkowego. Dzięki temu można uniknąć konsekwencji za nieterminowość, błędy obliczeniowe, czy przedstawienie nierzetelnych informacji.

Niejednokrotnie biura rachunkowe  poszerzają swoją ofertę o usługi zapewniające klientom kompleksową obsługę. W zakres tych usług wchodzi między innymi doradztwo podatkowe, pomoc przy zakładaniu firmy czy reprezentowanie przedsiębiorcy przed urzędami.

Tanie i dobre biuro księgowe Szczecin
Tania i dobra księgowa w Szczecinie
Polecane biuro rachunkowe Szczecin

[Głosów: 1   Average: 5/5]

25 comments on “Polecane biuro księgowo-rachunkowe

 1. Szukam polecanej i uczciwej księgowej dla spółki z o.o. bo dotychczasowe biuro rachunkowe się nie sprawdza i chcę zatrudnić księgowego na pół etatu u mnie w biurze. Mam gotowe stanowisko pracy i potrzebuje kogoś kto ma w małym palcu prowadzenie księgowości dla spółek z o.o. o doświadczenie w tym temacie.

  • Zapraszam do biura Epa OMNIA – 25 lat doświadczenia, specjalizujemy się w obsłudze sp. z o.o. – pełna księgowość, kadry, płace, negocjacyjne ceny.
   Zadzwoń i umów się na spotkanie 665-393-507 Epa OMNIA

 2. czy znacie jakąś dobrą księgową na prawobrzeżu? poprzednia niestety poszła na zwolnienie lekarskie z powodu ciąży i nie wróci przez najbliższy rok – spółka z o.o., pełna księgowość, kadry, płace itp., umowa na cały etat

 3. Potrzebuję nowej księgowej dla nowo powstającej sp z o.o. , szukam kogoś kto dojeżdża do klienta i obsługuje także na miejscu. Musi to być księgowy lub księgowa z dużym doświadczeniem i wiedzą z zakresu prowadzenia spółek. Oczywiście biuro rachunkowe musi być ubezpieczone i istnioeć co najmniej 5 lat. Oczywiście ujmówiłem się już na pierwsze spotkanie z wspomnianą tutaj księgową i zapoznam się dokładnie z ofertą. Mam nadzieję, że mają wiedzę i znają sięna prowadzeniu firm w pełną księgowością.

  • Witam serdecznie, Zapraszam serdecznie na rozmowę w sprawie prowadzenia księgowość przez nasze biuro. Istniejemy już na rynku przeszło 20 lat. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej oraz posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów. Odbiór dokumentów u klienta oraz wizyty w siedzibie są jak najbardziej możliwe.
   Zachęcam do kontaktu, więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie outterim.pl lub pod nr telefonu 500-155-335

 4. Chcę uruchomić firmę zajmującą się produkcją i sprzedażą biżuterii hand-made. Czy do tego jest potrzebna pełna księgowość, czy może to być jednoosobowa działalność na księdze przychodów i rozchodów? Może macie jakąś dobrą księgową, którą warto polecić?

 5. Ile kosztuje zatrudnienie księgowej do obsługi jednoosobowej działalności gospodarczej. Dostałem propozycję współpracy z jedną firmą, ale musze założyć działalność. Prawdopodobnie będzie to max 1 faktura w miesiącu plus jakieś faktury kosztowe.

  • Witam serdecznie,
   Wszystko zależy od wybranej przez Państwa formy opodatkowania. Natomiast zapraszam do kontaktu z nami, cena za tego typu usługę do 10 dokumentów nie przekroczy 100zł. Ponadto pomożemy w założeniu działalności krok po kroku. Kontakt z naszym biurem 500-155-335, outterim.pl

 6. Witam ja z czystym sumieniem polecam biuro Pani Hani Grześkowiak. Właśnie wskazałam jej, że istnieje taka strona i śmiało powinna tam zaoferować swoje usługi. Po komentarzach widzę, że już to zrobiła. Współpracuję z nią od ponad 4 lat. Najpierw jednoosobowa działalność, a teraz spółka. Zawsze można zadzwonić i zadać pytanie, doradzi, pomoże i do tego czasem zrobi coś ekspresowo jeżeli spóźnię się z dokumentami, także Biuro Rachunkowe Hanna Grześkowiak polecam

 7. Pracowałam kiedyś jako niesamodzielna księgowa w państwowym przedsiębiorstwie. Obecnie wszystko odbywa się z pośrednictwem biur rachunkowych. Czy mam w ogóle szansę na pracę w takim biurze? Nie mam już 30 lat, do emerytury niewiele mi brakuje, a chętnie popracowałabym jeszcze w swoim zawodzie, a nie przy dorywczych zajęciach.

 8. Moją księgowość prowadzi biuro MH z Narutowicza 22. Jestem bardzo zadowolona, obsługa jest profesjonalna i wszystko dopilnowane.

 9. Co do wyżej wymienionej firmy MH mogę polecić obsługę księgową i doradztwo podatkowe, z których u nich korzystam. Współpracę z nimi bardzo sobie chwalę

 10. Prowadzę zakład krawiecki, a dokładniej szyję różne rzeczy w domu na zamówienie. Do tej pory były to zlecenia od firm na zasadzie umowy zlecenie lub o dzieło. Chciałabym jednak przejść na własną działalność. Ile kosztują usługi księgowej w przypadku takiej “domowej” firmy? Dziękuję z góry za informacje.

 11. Witam, ja również polecam biuro Pani Hanny Grześkowiak. Ja natrafiłam na to biuro trochę przypadkiem, bo musiałam wyprostować sprawy księgowe po wcześniejszej księgowej. Bardzo się cieszę, że tak wyszło. W sumie jak zaczynałam działalność szukałam najtańszej oferty, a teraz patrząc na to ile mnie nerwów kosztowała niekompetencja poprzedniego biura, dochodzę do wniosku, że na pierwszym miejscu jest przede wszystkim doświadczenie. Także przestrzegam was przed najtańszymi biurami, bez doświadczenia, albo papierów. Kontrole i problemy z US nie są tego warte. Cena też jest ważna, ale akurat w tym biurze Pani Hani ceny są w porządku. Kontakt bezpośrednio do niej to 500-155-335.
  Powodzenia wszystkim w pierwszych krokach w biznesie 🙂

  • Oj co prawda to prawda. Też się naużerałam ze swoim poprzednim księgowym. Co on nawyrabiał to głowa mała! Zostawił po sobie większy burdel niż był na początku kiedy sama jeszcze próbowałam to jakoś ogarniać. Ja co prawda korzystam z usługi biura MH, ale jestem równie zadowolona co Pani 🙂

  • MH Szczecin bardzo profesjonalni i terminowi, więc mogę śmiało polecić. Prowadzą moje księgi od początku do końca, więc mogę zajmować się innymi sprawami biura.

 12. ja polecam jak sie ma mała firmę samemu zając się księgowością online.
  Szczególnie że ruszył Program Aktywizacja programaktywizacja.pl który daje możliwość mieć rok za darmo . Polecam wszystkim bo sama skorzystałam przy wczesniejszej edycji i chwalę sobie

 13. Ja uwielbiam moje biuro rachunkowe. Nie opłacało mi się zatrudniać księgowej do firmy więc znalazłam biuro rachunkowe MH Szczecin – najlepsze. Bardzo dobry kontakt z nimi, w każdej chwili. Wszystko genialne porozliczane.

 14. MH Szczecin rzeczywiście wiedzie prym jeśli chodzi o biura rachunkowe, korzytsałam wcześniej z usług trzech innych biur, ale żadne z nich nie dorównuje profesjonalnej obsłudze jaką zapewnia MH.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *