Polecany warsztat lakierniczy w Szczecinie

Każdemu może się przydarzyć jakaś stłuczka samochodem lub większa kolizja drogowa. Czasem z naszej winy czasem z winy innego uczestnika ruchu. Wypadki się zdarzają i jeśli już nam się jakiś przydarzy to ważne żeby jak najszybciej naprawić auto i żeby po naprawie było w stanie nie gorszym niż przed wypadkiem. Dlatego warto znać gdzie w Szczecinie są najniższe ceny na takie usługi jak blacharstwo, lakiernictwo i ogólnie powypadkowa naprawa samochodów.

Szczecin – Mierzyn
Zadzwoń i sprawdź nasz cennik oraz wolne terminy

Jest wiele warsztatów lakierniczych jednak zarówno ceny jak i jakość usług lakierniczo blacharskich odbiega od siebie diametralnie. Chodzi o to żeby znaleźć gdzie jest nie tylko najtańszy lakiernik, ale zarazem ktoś kto fachowo i profesjonalnie naprawi i polakieruje nasze auto. Blacharstwo i lakierowanie aut to naprawdę trudna sztuka i nie wolno tego powierzać amatorom. Nie zawsze najlepsze ceny gwarantują nam najlepszą jakość. Nie wolno przepłacać, ale lepiej czasem zapłacić troszkę więcej jednak mieć pewność, że nasz samochód został należycie naprawiony.

Zapraszamy do naszego warsztatu. Tania i naprawdę dobra naprawa auto po wypadku. Proponujemy atrakcyjne ceny na usługi takie jak właśnie kompleksowe naprawianie samochodów po wypadkach i lakierowanie aut po drobnych stłuczkach. Nie drogie usuwanie rys i zadrapań na lakierze i karoserii. Prostowanie części lub całej karoserii po dużych wypadkach. Naprawa, lakierowanie lub wymiana zderzaków, błotników, drzwi, nadkoli oraz progów.

U nas także zajmiemy się takimi problemami jak:

– usuwanie korozji – rdzy z karoserii i lakieru
– zabezpieczenie antykorozyjne

Podobne zagadnienia:

Szukam taniego i dobrego lakiernika – blacharza w Szczecinie
Jaki warsztat lakierniczy w Szczecinie znacie i polecacie – tanio i dobrze
Kto ma najlepsze ceny na lakierowanie i naprawę samochodu po wypadku.

[Głosów: 3   Average: 4.3/5]

2 comments on “Polecany warsztat lakierniczy w Szczecinie

  1. kto mi poleci dobrego lakiernika???
    Uszkodziłam samochód i nie chcę, żeby mąż to zobaczył. Lekka rysa na błotniku, ale dość widoczna. Samochód ma dopiero 2 lata, więc jak mąż się dowie to mnie chyba zabije… 🙁

  2. ja ze swojej strony mogę polecić serwis przy cieślaka moto-uslugi.com/warsztat/szczecinek/km-autocentrum już od ładnych kilku lat korzystam z ich usług i jestem mega zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *