Nowoczesne kominki z płaszczem wodnym

Współczesny rynek oferuje mnóstwo możliwości w zakresie wyboru odpowiedniego kominka. Ogromną popularnością cieszą się już od lat modele z płaszczami wodnymi, które oprócz pełnienia podstawowych funkcji polegających na ogrzewaniu domu umożliwiają podgrzewanie wody.

Zalety kominka z płaszczem wodnym

Zalet kominka z płaszczem wodnym można wymienić wiele. Tego typu urządzenia odznaczają się niezwykle wysoką sprawnością – w porównaniu z tradycyjnymi kominkami różnice w tym obszarze są wyraźnie zauważalne. Poza tym, decydując się na takie właśnie rozwiązanie, można obniżyć koszty eksploatacyjne poprzez zredukowanie wysokości rachunków za ogrzewanie. Kominki z płaszczem wodnym doskonale współpracują też z innymi urządzeniami grzewczymi jak np. kocioł centralnego ogrzewania.

Polecamy: Gotowe kominy prefabrykowane

Jeśli planujecie Państwo budowę domu i przymierzacie się do zainstalowania w nim kominka z płaszczem wodnym, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy firmą, która w branży grzewczej ma długi staż i ogromne doświadczenie. Kominki są naszą specjalnością i nie mają przed nami jakichkolwiek tajemnic. W tym obszarze oferujemy kompleksowe usługi – od doradztwa zaczynając, a na montażu wybranej konstrukcji kończąc. Zajmujemy się także serwisem.

Zaufanie to podstawa!

Posiadamy wszelakie niezbędne uprawnienia i zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, o umiejętnościach których przekonało się już wiele osób. Szereg udanych realizacji to najlepszy dowód na to, że jesteśmy godną zaufania firmą. Satysfakcja oraz zadowolenie klientów są dla nas zawsze na pierwszym miejscu!

[Głosów: 1   Average: 5/5]

3 comments on “Nowoczesne kominki z płaszczem wodnym

  1. Czy taki kominek jest na tyle wydajny, że podgrzeje odpowiednią ilość wody do codziennego użytku i jeszcze ogrzeje mieszkanie w ponad 200-metrowym domu? Rodzina jest duża, zużycie wody duże i intensywne. Czy może lepiej w takiej sytuacji darować sobie kominek i zainwestować np. w ogrzewanie elektryczne?

  2. Czy w mieszkaniu w kamienicy można zainstalować kominek? Kiedyś były tu piece, ale większość z nas korzysta z innych form ogrzewania. Mam w tej chwili ogrzewanie gazowe i wydaje mi się ono bardzo drogie, dlatego szukam innego rozwiązania. Kominek z płaszczem wodnym byłby idealnym rozwiązaniem, bo nie tylko zyskałabym nowe ogrzewanie, ale również piękną ozdobę salonu.

  3. Szukam jakiegoś optymalnego rozwiazania do ogrzania domu. Obecnie mamy centralne z piecem elektrycznym w piwnicy i jest to dość drogie. Słyszałam że kominki z płaszczem wodnym wychodzą taniej. Wiem, że wymusza to codzienne palenie w kominku, ale z drugiej strony można byłoby to chyba połączyć jakoś z istniejącą instalacją i w razie czego używać pieca elektrycznego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *