Praktyczne pompy ciepła – serwis i montaż

Pompa ciepła to rozwiązanie cieszące się obecnie coraz większą popularnością. Zastosowanie tego urządzenia w instalacji grzewczej przynosi szereg korzyści, jednakże decyzja o jego montażu musi być bardzo dobrze przemyślana. Jest kilka ważnych rzeczy, które o pompach ciepła trzeba koniecznie wiedzieć.

Co warto wiedzieć o pompach?

Sprawdź ciekawe promocje na domy energooszczędne z pompami ciepła
Zadzwoń tel. 512 66 23 33

Przede wszystkim pompa ciepła musi być bardzo precyzyjnie dopasowana do potrzeb i możliwości gospodarstwa domowego, a także do pewnych parametrów działki takich jak np. rodzaj gleby. W żadnym wypadku nie wolno dopuścić do przemiarowania urządzenia, albowiem pociągnie to za sobą negatywne skutki w postaci niewłaściwego funkcjonowania pompy i niedogrzania domu.

Pompa ciepła wymaga zastosowania zasobników o większej powierzchni wężownicy grzewczej aniżeli ma to miejsce w przypadku zasobników wody użytkowej. Istnieje możliwość wykorzystania jej do niestandardowych działań takich jak chociażby wentylacja budynku. Pompa ciepła może także współpracować z kolektorami słonecznymi.

Kompleksowe usługi, najwyższe standardy!

Jeżeli rozważacie Państwo zamontowanie pompy ciepła w swoim domu, potrzebujecie fachowej pomocy i profesjonalnego doradztwa, które nasza firma jest w stanie zapewnić. Mamy ogromne doświadczenie w tej branży, a świadczone przez nas usługi mają charakter kompleksowy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne modele pomp ciepła pochodzące od najlepszych i sprawdzonych producentów. Ich wysoka jakość przekłada się na komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz długoletnią eksploatację. Na Państwa życzenie podejmiemy się również montażu wybranej przez Was pompy.

Pompa ciepła woda powietrze – Pompy ciepła – tanie ogrzewanie domów energooszczędnych – rekuperatory – Szczecin, woj. Zachodniopomorskie.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

One comment on “Praktyczne pompy ciepła – serwis i montaż

  1. czy w starym domu na Warszewie mógłbym zainstalować sobie takie coś? mam w tej chwili ogrzewanie elektryczne, a to generuje straszne koszty, więc szukam jakiegoś ekonomicznego źródła ciepła. Znajomy mówił mi o takim rozwiązaniu, jednak nie wiem gdzie szukać kogoś, kto się tym zajmuje, polecicie kogoś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *