Profesjonalne projektowanie i urządzanie ogrodów

Sposób, w jaki jest zorganizowana przestrzeń wokół domu, wiele mówi o posesji i jej właścicielach, a także stanowi piękne jej dopełnienie. Dlatego też warto zadbać o stworzenie odpowiedniego projektu ogrodu, w którym zostaną uwzględnione rozmaite przesłanki. Jego wykonanie najlepiej powierzyć naszej firmie – mamy bogate doświadczenie w tym zakresie.

Jak stworzyć dobry projekt?

Stworzenie dobrego projektu ogrodu jest sporym wyzwaniem. Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie dokładnej analizy istniejącego stanu działki. Składają się na nią tylko informacje dotyczące rodzaju gleby, stanu wód gruntowych itp., ale również to, co znajduje się w sąsiedztwie oraz w jaki sposób działka zostanie zagospodarowana. Bardzo przydatne są tu specjalne podkłady geodezyjne, które można pobrać z urzędu gminy.

Trzeba mieć ponadto na względzie potrzeby i oczekiwania użytkowników względem ogrodu. To ułatwi jego zagospodarowanie w taki sposób, by właściwie spełniał swoją funkcję. Dobór poszczególnych elementów architektury oraz roślinności, rozmieszczenie ciągów komunikacyjnych etc. nie może być w żadnym układzie dziełem przypadku.

Współpraca z profesjonalistami przynosi efekty!

Powierzając wykonanie projektu naszej firmie, zyskujecie Państwo pewność, że powstanie wspaniały ogród, z którego Wy i Wasza rodzina będzie korzystać przez długie lata. Jako pracownia architektoniczna specjalizująca się w tego typu przedsięwzięciach mamy na swoim koncie szereg udanych inwestycji.

Dysponujemy najlepszymi fachowcami posiadającymi wysokie kwalifikacje. Ich umiejętności doceniło już wielu klientów – miło nam będzie, jeśli znajdziecie się Państwo w ich gronie.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

2 comments on “Profesjonalne projektowanie i urządzanie ogrodów

  1. Szukam kogoś, kto zaprojektuje i urządzi mi ogród – około 300 metrów, Gumieńce, brak drzew, praktycznie pusty plac z trawnikiem. Zależy mi na niskiej roślinności i kwiatach. Kogo polecilibyście? Ile pieniędzy szykować na taką inwestycję?

  2. Mam dwie lewe ręce do pracy w ogrodzie, a chciałbym zrobić mojej mamie niespodziankę i urządzić jej kawałek ogrodu w taki sposób jak robią to w różnych programach w telewizji. Czy jest w Szczecinie jakaś firma, która podjęłaby się takiego wyzwania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *