Profesjonalny montaż instalacji elektrycznych

Poszukujecie Państwo sprawdzonej firmy świadczącej usługi z zakresu wykonywania instalacji elektrycznych? Jesteśmy doświadczoną firmą funkcjonującą na rynku od wielu już lat. Chętnie podejmiemy się powierzonego nam zadania.

Szeroki zakres usług!

Naszą specjalnością są instalacje elektryczne. Świadczymy usługi polegające na ich montażu, naprawie oraz konserwacji. Dokonujemy również wszystkich niezbędnych związanych z tym pomiarów. Na naszą ofertę składa się bardzo szeroki prac takich jak m. in. montowanie rozdzielnic elektrycznych, okresowe przeglądy techniczne instalacji elektrycznych, modernizacja instalacji i zakładanie nowych, wykonywanie zewnętrznych linii kablowych i szereg innych. Na Państwa życzenie podejmujemy się także przyłączania elektrycznych urządzeń ADG do sieci.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów posiadających wszelakie wymagane uprawnienia. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Na swoim koncie mamy szereg udanych realizacji, a o zadowoleniu klientów świadczą m. in. pozytywne opinie przez nich wystawiane.

Zapraszamy do współpracy!

Dysponujemy ponadto doskonałej jakości sprzętem, dzięki czemu prowadzone przez nas prace przebiegają sprawnie. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa! Na wykonane przez nas prace zawsze udzielamy gwarancji.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W przypadku zainteresowanie usługami prosimy gorąco o kontakt. Przygotujemy dla Państwa wstępny kosztorys robót i ustalimy warunki współpracy. Wyrażamy przekonanie, że będzie Państwo w pełni usatysfakcjonowani!

[Głosów: 0   Average: 0/5]

One comment on “Profesjonalny montaż instalacji elektrycznych

  1. Mam w domu stare aluminiowe instalacje elektryczne. Przy okazji remontu chciałbym wymienić wszystko na miedź i trochę uporządkować tę plątaninę kabli. Czy znacie jakiegoś solidnego elektryka w Szczecinie, który nie boi się starych instalacji w przedwojennej kamienicy? Roboty będzie na pewno sporo, ale zarobek też nienajgorszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *