Dorabianie i spawanie tłumika w Szczecinie – warsztat samochodowy Pan Samochodzik

Złamane metalowe krzesło, stół czy wiele innych rzeczy, takich jak części samochodowe, tłumiki, elementy służące w budownictwie nie będą już dłużej problemem. Nie trzeba wymieniać danych rzeczy na nowe. Nasza firma zajmuje się spawaniem wszystkich elementów wykonanych z metalu. Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach spawalniczych metodami MAG i TIG. Takie metody pozwalają na zespalanie konstrukcyjnej stali węglowej, stopowej, a nawet aluminium, co jest niezwykle ważne przy  elementach, z których korzystamy na co dzień i nowoczesnych części samochodowych.

Spawanie tłumików Szczecin
Pan Samochodzik
ul. Wernyhory 17
tel. 501 76 73 76

Co charakteryzuje stosowane przez nas metody spawalnicze? Przede wszystkim efektywność. Dzięki takiego rodzaju połączeniom każdy spaw jest bardzo wytrzymały i szczelny. Wyszkoleni pracownicy z dużym doświadczeniem poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi spoinami.

Warsztat samochodowy oferujący spawanie tłumików – w Szczecinie

Metoda MAG

Obecnie jest to najpopularniejsza metoda spawalnicza. Wykorzystanie elektrody topliwej umożliwia spawanie najtwardszych rodzajów stali takich jak stal konstrukcyjna (niskotopowa, niestopowa i wysokostopowa). Z tego powodu charakteryzuje się wysokim zastosowaniem. Z powodzeniem można korzystać z metody MAG przy spawaniu rur, części samochodowych, małych napraw związanych z gospodarstwem domowym. Również z łatwością można naprawić taką spoiną zbiorniki ciśnieniowe czy połączyć blachę. Jest to najlepsza i najbardziej ekonomiczna metoda spawania. Możliwość spawania różnego rodzaju metali przy niskich kosztach jest najbardziej poszukiwanym rozwiązaniem.

Spawanie TIG

TIG najczęściej wykorzystywana jest do spawania stali nierdzewnej i innych materiałów wysokotopowych. Do samego spawania używa się obojętnego gazu helu lub argonu. Metoda TIG radzi sobie ze spawaniem najtwardszych materiałów, które nie podlegają możliwości spojenia innymi metodami. Dzięki niej możemy połączyć elementy tytanu, aluminium, miedzi i niklu. Materiały, które podlegają zniszczeniu przy próbie obróbki innymi metodami, w tym przypadku zostają stale połączone wysokiej jakości spoiną. Osoby specjalizujące się w spawaniu elementów wykonują spoiny z najwyższą jakością i co ważne w wielu przypadkach, połączenia są bardzo czyste, dzięki czemu nie niszczą efektu wizualnego.

Spawanie tłumika Szczecin

Nasza firma wykonuje spawania wszystkich przedmiotów. Krótki czas realizacji pracy pozwala na ograniczenie kosztów. Bez najmniejszego problemu podejmujemy się realizacji dużych zleceń, nawet na spawanie elementów konstrukcyjnych. Indywidualne podejście do klienta pozwala zoptymalizować czas pracy, koszty i oczekiwany efekt końcowy. Wykwalifikowani pracownicy podchodzą do każdego zlecenia z najwyższą starannością i dbałością o jakość spoin ich wytrzymałość i wygląd pozbawiony skaz. Wykorzystanie najnowszych technologii do łączenia metalu pozwala na wytworzenie spawów, które wytrzymają długie lata.

Koszt wykonania zlecenia jest ustalany indywidualnie ze względu na skomplikowanie wykonywanego zlecenia, jakość materiału i jego rodzaj. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dbamy o najwyższą jakość  i wytrzymałość naprawianych elementów.

[Głosów: 3   Average: 5/5]

One comment on “Dorabianie i spawanie tłumika w Szczecinie – warsztat samochodowy Pan Samochodzik

  1. No ja właśnie dzisiaj awaryjnie musiałem skorzystać z usług tego serwisu i jestem pod wrażeniem. Zaczęło coś pierdzieć mocno w aucie i tak z marszu podjechałem do nich. Okazało się, że to zniszczył się łącznik elastyczny tłumika. Wyglądało groźnie ale okazało się, że to godzinka roboty i taka wymiana – spawanie łącznika elastycznego w Audi A4 b6 kosztowało 140 zł. To chyba najniższa cena w mieście i usługa dosłownie od ręki. Polecam – Krystian Bezrzecze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *