Sprawdzona i niedroga firma budowlana – budowa domu

Dla bardzo wielu osób szczytem marzeń jest własny dom. Wyjątkowe i wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Prawdziwa ostoja, w której można poczuć się bezpiecznie i odpocząć po trudach dnia codziennego. Często jednak po przebrnięciu przez sprawy finansowe przychodzi problem znalezienia dobrej firmy budowlanej. Dzięki nam zrealizujesz swoje marzenia, ponieważ jesteśmy dokładnie taką ekipą budowlaną, jakiej szukasz!

Polecamy:

Gotowe domy prefabrykowane

tel. 512 66 23 33

Projekt to podstawa

budowa domuUżytkowe i estetyczne walory domu są uzależnione od bardzo wielu czynników. Podstawą jest perfekcyjnie opracowany projekt uwzględniający preferencje oraz wymagania właścicieli. Jednakże jak doskonale wiadomo, sam projekt to nie wszystko – niezwykle istotne jest jego wykonanie. Dlatego też potrzebujesz sprawdzonych fachowców, którym zaufało już wielu klientów.

Jesteśmy firmą budowlaną mającą na swoim koncie szereg udanych przedsięwzięć – polecamy Ci sprawdzić nasze referencje. Jesteśmy w branży już ponad 20 lat.  Cechuje nas wszechstronność oraz elastyczne  i indywidualne podejście do każdego klienta. Chętnie doradzimy Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązania, a także dobór odpowiednich materiałów, dzięki czemu Twoja inwestycja zostanie uwieńczona sukcesem.

Komfort i bezpieczeństwo

Pamiętaj – dobra ekipa budowlana to komfort dla Ciebie, a także oszczędność cennego czasu i pieniędzy. Gwarantujemy Ci sto procent zadowolenia. Dbamy o wysokie standardy usług. Współpraca z nami zapewni Tobie oraz Twoim bliskim lepszą przyszłość zbudowaną w oparciu o solidne i trwałe podstawy.

Oferujemy Ci nasze usługi na korzystnych warunkach i w atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z nami już dziś w celu ustalenia szczegółów. Nie odkładaj na później marzeń o własnym domu!

Budowa domu - konstrukcja dachuBudowa domu - instalacjka odwodnieniowa

[Głosów: 1   Average: 5/5]

6 comments on “Sprawdzona i niedroga firma budowlana – budowa domu

  1. Myślę o budowie domu. Mam już nawet kawałek ziemi, gdzie mógłbym go postawić. Nie wiem jednak zupełnie jakie są koszty budowy domu. Różne firmy oferują różne ceny, nawet przy zbliżonych parametrach. Może wiecie, co powoduje takie rozbieżności sięgające nawet kilkudziesieciu tysięcy złotych?

  2. Niedawno kupiłem działkę budowlaną pod Nowym Warpnem. Działka jest uzbrojona, ale brakuje tam najważniejszej rzeczy czyli domu. Mam już nawet projekt, dzięki zaprzyjaźnionej pani architekt, niestety wciąż szukam dobrego wykonawcy. Czy ktoś może polecić dobrą firmę budowlaną w Szczecinie, która zbuduje mi dom na przyzwoitych warunkach – technicznych i finansowych?

  3. Czy ktoś się orientuje jakie są koszty wybudowania najprostszego murowanego domu o powierzchni nie przekraczającej 100 metrów kwadratowych? Chodzi mi o stan surowy. Teściowie wpadli na pomysł, że wybudują sobie dom, w którym spędzą resztę życia, ale wydaje mi się, że rzucają się trochę z motyką na słońce, bo nie znają żadnych kosztów.

  4. Jestem budowlańcem z wieloletnim doświadczeniem. Znam się zarówno na murarce jak i na wykończeniówce. Szukam pracy w jakiejś uczciwej firmie budowlanej w Szczecinie, która zajmuje się budowaniem domów. Dodam, że zbudowałem już w swoim życiu kilka domów i do tej pory stoją i mają się świetnie.

  5. Mam nadzieję, że reklamowana przez was firma jest faktycznie rzetelna i sprawdzona. Aktualnie mam do dokończenia budowę domu jednorodzinnego w Dołujach. Poprzednią ekipę budowlaną przepędziłem na cztery wiatry – to co robili to nawet szkoda wspominać. Do skończenia jest dach i cała reszta.
    Spróbuję skontaktować się z waszą ekipą – za jakiś czas zamieszczę swoją opinie.

  6. Polecam firmę ARJ BUILDING mega solidna firma wybudowali nam dom do stanu surowego. Prawdziwi fachowcy obiecali wyrobić się w terminie i też tak było 🙂 Cena także była bardzo miła 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *