Tani i dobry serwis kotłów gazowych – bojlerów

Ogrzewanie gazowe to jedna z najbardziej popularnych metod na to żeby w naszym domu było ciepło. Gazem najczęściej ogrzewa się zarówno pomieszczenia poprzez kaloryfery lub podłogówkę jak i wodę bieżącą. Dobry, renomowany piec gazowy bojler kosztuje nie mało i jeśli już zdecydowaliśmy się na jego zakup to pamiętajmy żeby o niego dbać i regularnie serwisować.

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w serwisowaniu także po gwarancyjnym wszystkich modeli pieców i bojlerów gazowych firmy viessmann. To bardzo dobre i mocno wydajne kotły grzewcze jednak najdłużej służą jeśli raz do roku zamawiamy serwis , który dokładnie sprawdzi wszystkie elementy i przeprowadzi pełną konserwację. Jeśli robimy to regularnie to najczęściej wizyta kończy się na zwykłych czynnościach serwisowych i nie wymagana jest żadna większa naprawa.

Serwisujemy piece gazowe w Szczecinie i w okolicy do 20 km od centrum.

Zadzwoń tel. 602 249 732

Czasem zdarzy się , że nasz kocioł gazowy odmówi posłuszeństwa i wtedy trzeba wezwać solidnego i doświadczonego serwisanta. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Staramy się realizować naprawy w ciągu jednego dnia od zgłoszenia do nas usterki. Usuwamy uszkodzenia i powstałe usterki najszybciej jak się da. Nasi serwisanci zaopatrzeni są zawsze w najważniejsze części i elementy większości modeli urządzeń grzewczych firmy Viessmann – Vitodens Vitotronic i często podczas pierwszej wizyty udaj się im usunąć awarie.

One comment on “Tani i dobry serwis kotłów gazowych – bojlerów

1. Zepsuł mi się stary bojler. Pilnie poszukuję dobrego fachowca, który szybko zdiagnozuje usterkę i ją naprawi. Wymiana też wchodzi w grę w razie czego, bo zdaję sobie sprawę z tego, że to stary piec. Najlepiej gdyby to był fachowiec z okolic Bukowego lub taki, który bez problemu może dojechać.