Tania firma projektująca i tworząca strony www w Szczecinie

Popularne powiedzenie “nie ma cię w internecie to nie istniejesz w ogóle” jeszcze kilka lat temu powodowało u niektórych śmiech. W obecnych czasach okazuje się, że było ono swego rodzaju proroctwem, bo firma, która nie posiada swojej strony www lub co najmniej profilu na jednym lub kilku portalach społecznościowych, jest z góry skazana na porażkę, bo obecność w globalnej sieci jest pozycją obowiązkową w działalności gospodarczej.

Nawet niewielka strona-wizytówka to bardzo ważny element, który sprawia, że firma jest możliwa do zlokalizowania w internecie przez potencjalnych klientów poszukujących konkretnych usług. Podstawowa strona www powinna zawierać najważniejsze informacje na temat działalności, dane kontaktowe oraz odpowiednią oprawę graficzną, która kojarzy się z konkretną branżą i jest niejako znakiem rozpoznawczym firmy. Portale społecznościowe służą przede wszystkim budowaniu marki, umożliwiają kontakt z klientami i sprawiają, że firma jest bliżej swoich odbiorców.

Zarówno stworzenie strony internetowej jak i prowadzenie profilu społecznościowego wymagają odpowiedniego zasobu wiedzy i doświadczenia. Brak któregoś z tych elementów może spowodować, że efekty będą odwrotne do zamierzonych. Nieprawidłowo zrobiona strona internetowa nie dość, że będzie odstraszała klientów, to jeszcze będzie niemożliwa do odnalezienia w wyszukiwarkach. Źle prowadzony profil social media może sprawić, że interakcja z klientem będzie nieprawidłowa lub nie będzie jej wcale. Dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Na szczecińskim rynku funkcjonują wyspecjalizowane firmy, które świadczą tego typu usługi. Warto im zaufać.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

6 comments on “Tania firma projektująca i tworząca strony www w Szczecinie

  1. Teraz trzeba obowiązkowo istnieć w social media. Prawie każdy ma konto na facebooku, twitterze czy instagramie i są to najpopularniejsze kanały komunikacji. Dlatego firmy powinny inwestować w komunikację przez portale społecznościowe – mogą na tym wiele zyskać.

  2. Poszukuję firmy, która zrobi stronę www dla małej kawiarni, która wkrótce powstanie w Szczecinie. Wolałbym jakąś niedużą firmę, nie chcę zlecać tego zadania jakiemuś dużemu molochowi, który skasuje jakąś kosmiczną kwotę.

  3. Znacie jakiegoś dobrego specjalistę od facebooka, który poprowadzi fanpage mojej firmy? Chodzi mi o to, żeby profil żył i był utrzymywany stały kontakt z klientami. Z góry dziękuję za wszelkie informacje!

  4. Gdzie znajdę w Szczecinie jakąś firmę, która zrobi mi stronę internetową dla firmy poligraficznej? Chcemy wizytówkę z ofertą, galerią i formularzem kontaktowym dla klientów. Ile kosztuje zrobienie takiej strony plus pomoc w `jej obsłudze?

  5. Potrzebuję stronę internetową dla salonu kosmetycznego. Prostą, ładną i czytelną. Kogo polecicie do zrobienia takiej strony? Ile mnie to będzie kosztowało? I czy będę umiała to obsługiwać? Będę wdzięczna za namiary na takich magików od tworzenia stron 🙂

  6. Komu mógłbym zlecić wykonanie prostej strony internetowej dla sklepu z odzieżą? Opis, zdjęcia, formularz kontaktowy… nic więcej. Zależy mi na czasie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *