Tania firma sprzątająca domy, mieszkania, biura

Nasze miejsce zamieszkania lub pracy może być bardzo komfortowe i nowocześnie urządzone. Jednak niezależnie od wszystkiego ma jedną podstawową wadę – od czasu do czasu należy w nim posprzątać. I w tym momencie powstaje problem – kto ma to zrobić? Bo przecież nie my.

Inne obowiązki, brak czasu, a nawet zwykła niechęć do sprzątania często powodują, że odkładamy tę czynność na później i za wszelką cenę staramy się jej uniknąć. Posprzątać jednak trzeba.

Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej wynająć fachowców. Na rynku funkcjonują różne firmy zajmujące się kompleksowym sprzątaniem mieszkań i biur. Jedną z nich jest właśnie nasza firma. Zajmujemy się nie tylko zwykłym sprzątaniem, ale również świadczymy usługi w zakresie czyszczenia mebli tapicerowanych.

Polecamy firmę www.czystko.pl – zadzwoń i umów się na wycenę zlecenia.

Dysponując profesjonalnym sprzętem i przeszkolonym personelem, gwarantujemy satysfakcję z wykonanej usługi i najlepsze efekty naszej pracy – na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystanie  naszych usług.

Podobne zapytania:

Czyszczenie skór w Szczecinie
Szukam dobrej firmy od sprzątania biur w Szczecinie
Zatrudnię solidną firmę co sprząta w mieszkaniach i ma dobre ceny
Kogo polecacie jeśli chodzi o sprzątanie najtaniej w biurze ze Szczecina

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Tania firma sprzątająca domy, mieszkania, biura

  1. Czy znacie jakąś sprawdzoną firmę, która w moim biurze, raz na 4 tygodnie zrobi generalne porządki, a raz w tygodniu przyjdzie ktoś, żeby odkurzyć i zmyć podłogę? Zależy mi na sprawdzonej i uczciwej firmie. Nie chcę nikogo z łapanki, bo to przynosi więcej strat niż pożytku. Z góry dzięki!

  2. Szukam pilnie kogoś do sprzątania. Biuro w centrum Szczecina, 70 m2, sprzątanie 2 razy w tygodniu – odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu. Raz w miesiącu mycie okien. Warunki do uzgodnienia.

  3. Szukam sprawnej ekipy sprzątającej, która doprowadzi do stanu idealnego mieszkanie na Gumieńcach po zakończonym remoncie. Chodzi o pozbycie się pyłu, umycie okien, drzwi i podłóg, czyli nic bardzo skomplikowanego, ale wymagającego dokładności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *