Tania klimatyzacja dla każdego

Dla wielu z nas bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na komfort naszego życia – zarówno w domu jak i w pracy, jest odpowiednia temperatura otoczenia. Zimą poszukujemy źródła ciepła, a latem ochłody i orzeźwienia. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest klimatyzacja – wynalazek, który wielu ludziom ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Wydawać by się mogło, że klimatyzacja to drogi luksus znany z amerykańskich filmów, na który nie każdy może sobie pozwolić. Nic bardziej mylnego. Zakup i montaż klimatyzacji, a następnie jej użytkowanie wcale nie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami i jest osiągalne dla każdego przeciętnie zarabiającego człowieka. Wszystko zależy od powierzchni lokalu oraz wielkości i wydajności urządzenia.

Polecamy:

Salon ,,PRO-Ogrzewanie’’
adres: ul. Bohaterów Warszawy 21a, Tel: 91 88 123 99
70-372 Szczecin

Nasza firma zajmuje się dystrybucją, sprzedażą oraz profesjonalnym montażem i serwisem klimatyzacji. Świadczymy usługi w pełnym zakresie. Niezdecydowanym klientom oferujemy fachowe doradztwo, dzięki któremu wybór okaże się dużo łatwiejszy. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis urządzeń. Gwarantujemy wieloletnie bezawaryjne funkcjonowanie sprzętu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Podobne wątki:

Chce założyć klimatyzację w biurze najtaniej.
Kto w szczecinie profesjonalnie i tanio montuje klimatyzatory w domach.
Jaką firmę od klimatyzacji polecacie do sklepu.

[Głosów: 1   Average: 2/5]

8 comments on “Tania klimatyzacja dla każdego

  1. Na jaką temperaturę powinno się ustawiać klimatyzację? Koleżanka w biurze zawsze ustawia jakieś skrajne wartości – zimą podkręca na 30, a latem na 10 i tłumaczy, że to szybciej zadziała. Tylko że ja od takich ustawień już kilka razy o mało nie wylądowałam na zwolnieniu, bo się przeziębiłam. Podobno tak nie wolno robić, tylko należy ustawić optymalną temperaturę. Tylko nie pamiętam jaką… 23? 24?

    • Mnie uczono, że 23 stopnie to optymalna temperatura. Nie można ustawiać za niskiej lub za wysokiej temperatury, bo to może odbić się na naszym zdrowiu. Przeziębienia, a nawet alergie i inne problemy.

      • Też mnie irytuje, gdy ktoś “podkręca” klimatyzację, bo jest gorąco. Nie dość że można narazić się na mały szok termiczny wychodząc z takiego pomieszczenia na upał, to jeszcze można się nieźle przeziębić. Z powodu źle obsługiwanej klimatyzacji mam w środku lata problem z zatokami.

  2. Jakiej firmy klimatyzację najlepiej zamówić? Są jakieś konkretne marki, w które warto zainwestować, czy może nie ma to większego znaczenia? Chodzi mi o awaryjność w stosunku do ceny. Z góry dzięki za wszelkie informacje 🙂

  3. Czy znacie jakiś dobry i sprawdzony serwis klimatyzacji w Szczecinie? Poszukuję dobrego fachowca, który zrobi konserwację całego systemu, który ma już parę lat i nie zawsze działa jak trzeba. Zlecenie jest na Pogodnie. Zależy mi trochę na czasie, więc będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi. Z góry wielkie dzięki!

  4. Jeśli potrzebny Wam dobry i rzetelny serwis klimatyzacji szczecin, mogę polecić Klima-Sfera: klima-sfera.pl Ważne aby kupić klimatyzator i zamontować oraz serwisować przez jedną zaufaną firmę. Ja potrzebowałem do biura wymienić wszystko i zdałem się na obsługę w tej firmie. Jestem zadowolony i do dziś korzystam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *